Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rok ważności konta i GB internetu


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 71
  • 0

Rok ważności konta i GB internetu

Witam, podobno za kilka dni zniknie z oferty rok ważności konta oraz ważność gigabajtów internetu na rok.

Wiadomo już co konkretnie to zastąpi i co będzie oferować za jaką kwotę?

Jeśli nic ciekawego to przedłużę sobie aktualnie to co mam zanim zniknie na 2-3 lata i będę mieć spokój przez ten okres 😄

Dzięki za odzew 😉

19 ODPOW. 19

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19225
  • 55589
  • 754

Rok ważności konta i GB internetu

@PanNikt jeszcze brak informacji od Orange. Ja nie czekałem i już po przedłużałem numery. Można spodziewać, że będzie droższa. Przed samą likwidacją Orange jednej z usług podniósł cenę. Nie wiadomo, czy będzie sumowanie czasu.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 724
  • 2749
  • 24

Rok ważności konta i GB internetu

@ketrasaArtur 

Jeżeli mam 35zł odnawianą to warto coś przedłużać ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19225
  • 55589
  • 754

Rok ważności konta i GB internetu

@Zeusek ja mam na kilku numerach NL za 25 zł, więc cykliczny zostaje, natomiast jak doładowuje za 100 zł, to GB z doładowań i tak są przedłużane przez doładowanie, a środki idą na pokrycie NL, więc nie ma sensu przedłużać na rok. Natomiast mam kilka numerów z ponad 600 GB z doładowań, więc na tych numerach przedłużyłem więcej czasu na internet na dwa, trzy lata.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 724
  • 2749
  • 24

Rok ważności konta i GB internetu

Jutro pierwszy raz odnowi mi się usługa za 35zł a tymczasem dostałem SMS:
"Jutro sprobujemy odnowic Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu do wszystkich + 25GB i dostepem do 5G za 35zl na kolejne 31 dni. Nowe gigabajty dodamy do 472 GB, ktora masz juz zebrane w usludze. Zapewnij srodki na koncie (obecnie masz XXXzl). Polecamy doladowanie w aplikacji Moj Orange - zawsze z dodatkowym bonusem!"

Wygląda na to że GB się kumulują.

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Pogaduch 3.0 – moderator Michał


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1704
  • 5925
  • 68

Rok ważności konta i GB internetu

@ZeusekJak na koncie jest co najmniej 30 zł, to nie czekaj do jutra, tylko samodzielnie przedłuż w MO --> pakiety i usługi - aktywne pakiety, rozwiń cykliczny NL, kliknij guzik przedłuż i wybierz wersję na 31 dni za 35 zł, zyskasz dodatkowe 25GB w NL.

 

PS. Ponadto jak nie rejestrowałeś się do starych promocji 2400GB, 4800GB, 5400GB to warto to zrobić do 15.09.2024

PS2. Jak dodatkowo jest extra 1200GB to może nie opłać się samodzielnie przedłużać.

 

PS3. Mając mało złotówek na koncie, aby nie strać GB wystarczy za 93 dni aktywować NL za 1 zł i następnie znowu po kolejnych 93 dniach aktywować NL za 1 zł.

Aktywcja. SMS AKT1 na 80630 nawet w stanie pasywnym, gdy jest zablokowana co najmniej 1 zł.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 386
  • 1946
  • 3

Rok ważności konta i GB internetu

@Zeusek  Ja to robie sam - sam sobie odnawiam usługę i nie czekam aż przyjdzie mi jakis sms możesz dokonac samemu to wyduzając ją o kolejny miesiac oczywiście zapewniając na koncie głownym kwote do wykonania operacji czyli 35 zł.

Przypominam również że 3 usługi można jeszcze w dzisiejszym dniu uaktywnic na starych zasadach takie jak: rok wazności konta za 9 zł Więcej czasu na Internet” za 29 zł na rok automatycznie wydłuży nam ważność konta głownego oraz Więcej czasu na wszystko” tylko do godziny 00.00.Od dnia jutrzeszego czyli 22 sierpnia nastąpią zmiany.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 271
  • 1105
  • 4

Rok ważności konta i GB internetu


@Luki9napisał(-a)

Od dnia jutrzeszego czyli 22 sierpnia nastąpią zmiany.


Szkoda tylko, że nie wiadomo jakie zmiany... Ale można chyba optymistycznie założyć, że na gorsze?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1704
  • 5925
  • 68

Rok ważności konta i GB internetu


@Ianus72napisał(-a)



Szkoda tylko, że nie wiadomo jakie zmiany... Ale można chyba optymistycznie założyć, że na gorsze?


Jakie będą to się okaże. Dla zwykłego użytkownika zmiany będą na pewno korzystne, bo zapewne będzie mniej pomyłek i reklamacji.

Wczoraj otrzymałem kurierem startówkę na przeniesiony numer i liczę, że po zgodach może 1000GB będzie ważne rok a nie tylko konto główne.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 724
  • 2749
  • 24

Rok ważności konta i GB internetu

@andrzej1441 

Zmiany są zawsze korzystne dla tego kto je robi czyli Orange 😉 

To będzie tak zrobione żeby "kowalski" się cieszył że coś dostaje więcej za więcej (kredo Orange, więcej za więcej, sami to niejednokrotnie mówili). Problem w tym że to więcej tzn. wartość dodana wykorzysta tylko garstka osób, tak było np. z dodaniem MMS'ów.