Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Roaming


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Roaming

Witam mam problem 

telefon działający w Polsce nie działa za granica 

dodam ze wymieniono telefon na nowy 

wymienilam kartę na nowa 

i niestety maz wyjechL zagranice i znów nie ma z nim kontaktu 

CO ROBIĆ nie chcemy kupować nowego nr telefonu 

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Roaming

Sprawdzone, czy Roaming jest włączony?

Co to za oferta, abonament, na kartę flex?

 

Zadzwoń do BOK lub napisz na czasie w celu sprawdzenia, czy roaming jest włączony na tym numerze.

https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Roaming

Orange free


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Roaming

Posiadasz telefon na kartę, czy na abonament?


Sprawdzałaś czy jest włączony roaming w usługach (jak to zrobić, możesz zobaczyć tutaj)?

W ustawieniach telefonu masz ustawiony automatyczny, czy ręczny wybór operatora?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Roaming

Domyślnie Roaming jest włączony, ale sprawdź jeszcze co konsultanci BOK powiedzą .


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Roaming

Posiadasz środki na koncie? Nie mówię tu o włączonych usługach typu "Rozmowy bez limitu", tylko faktyczne złotówki na koncie głównym. Dla wszystkich taryf na kartę obowiązują dopłaty za korzystanie z usług w roamingu, więc jeśli nie mamy doładowanych środków, nasz telefon nie będzie działał za granicą


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Roaming

Wybieranie operatora jest automatyczny tak nastawione 

nietety maz jest teraz zagranica i nie mogę roamingu aktywować SMS a nie ma tez konta mój Orange a przez info linie niestety nic nie załatwię bo nie jestem właścicielem nr cz pozostaje mi tylko czekać do jego powrotu 😢😢🙈🙈

generalnie to dziwne ze nie działa zagranica bo wyjeżdżał nie raz i zawsze działał 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Roaming

Da się załatwić przez BOK, jak masz kod PUK do numeru. Nie musisz być w tedy właścicielem numeru.

 

Jak wspomniał @zbignieww ważny jest jeszcze stan konta głównego. Przy zerowym stanie nie można nawet odebrać połączenia w roamingu. Może warto zasilić np. 30 PLN przez usługę Dzięki Tobie

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Dzi%C4%99ki-Tobie-do%C5%82adowanie-konta/m-p/162847

lub https://doladowania.orange.pl/


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Roaming

Oooo i To jest dobra wiadomość kod puk mam A co do ładowania też o tym pomyślałam i wrzuciła mężowi na konto dodatkowo pięć Dych chociaż przed wyjazdem stan miał spory


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Roaming

Sprawdź i daj znać, czy udało się coś ustalić z BOK. Zapytaj się również o Politykę Uczciwego Korzystania z Roamingu. Może numer był częściej za granicą niż w kraju. Nie powinien jednak zostać całkowicie zablokowany.