Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Restaracja numeru

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 13
  • 0

Restaracja numeru

Nooo pomogli, kazali czekać 10 minut i wysłać jeszcze raz SMS-a także tacy z nich fachowcy. Cóż w takim razie dziękuję za pomoc może jakoś uda się ją zarejestrować😉


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Restaracja numeru


@Klaudia59napisał(-a)

Nooo pomogli, kazali czekać 10 minut i wysłać jeszcze raz SMS-a także tacy z nich fachowcy. Cóż w takim razie dziękuję za pomoc może jakoś uda się ją zarejestrować😉


Niestety, konsultanci maja ograniczone możliwości pomocy - możemy dodać zgłoszenie techniczne, nie możemy zarejestrować numeru samodzielnie.

 

Ja tak tylko dodam, że jeśli SMS pod numer 80280 nie wychodzi z nowego numeru, spróbuj wysłać SMS z już posiadanego numeru pod numer 80280 podając nowy numer telefonu. Jeśli na nowym numerze dostaniesz zapytanie o zgodę na rejestrację, odeślij z niego SMS o tresci TAK pod 80270 (czyli odwrócić procedurę).

Jeśli jest to samo, w przypadku telefonów z Androidem, jeśli jest problem z wysyłaniem SMS-ów na krótkie numery warto też sprawdzić:

W starszych Androidach trzeba znaleźć w ustawieniach aplikacji / menadżerze aplikację odpowiedzialną za SMS-y (w Samsungach może być to Usługa wiadomości) i zmienić ustawienie "Wyślij SMS premium":

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 13
  • 0

Restaracja numeru

Wiem, wiem że bogami nie są ale jednak liczyłam na lepszą pomoc. Niestety to też nie działa. Mój nowy numer niby wysyła wiadomości pod te numery ale niestety nie dostarcza także wina leży raczej po stronie Orange..


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Restaracja numeru

A numer jest może z prefiksem 571?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 13
  • 0

Restaracja numeru

Tak,a to ma coś do znaczenia ?

Pokaż szczegóły
 

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Restaracja numeru

Dla tego prefiksu z przyczyn technicznych nie działa rejestracja numerów przez SMS. Pracujemy nad naprawą. Nie wiem kiedy zostanie to naprawione.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 13
  • 0

Restaracja numeru

No i wszystko jasne. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Restaracja numeru

Dodam jeszcze, ze mając numer we FLEX też nie da się zarejestrować, oraz nie działa usługa Dzięki Tobie.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Restaracja numeru


@Jareknapisał(-a)

Dla tego prefiksu z przyczyn technicznych nie działa rejestracja numerów przez SMS. Pracujemy nad naprawą. Nie wiem kiedy zostanie to naprawione.


10 września 2020 roku, rejestracja sim z prefixem 571 dalej nie działa...