Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z bounsem gb na kartę - juz mnie nie ma.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 0

Problem z bounsem gb na kartę - juz mnie nie ma.

Orange ma swoich klientow gleboko gdzies bo i dlaczego by nie. Dzisiaj mialem przyjemnosc zaladowac telefon po czym otrzymuje sms ze bonus gb jest aktywny wlaczam internet i boom cala kasa z konta poszla. Podomiez usluga nie byla jeszcze aktywna a cena za 1mb to 1.22zl. Do tego jeszcze zmiana aplikacji mobilnej ktora wymusza nowa rejestracje to cios ponizej pasa. Juz mam nowy sim pewnie bedzie taniej niz w orange. Dodam tylko ze te bonusy z gb to juz nie pierwszy raz jak sie to zdarzylo dlatego zawsze mam internet wylaczony dopoki nie otrzymam smsa z potwierdzeniem aktywacji. Pan w suporcie mial to gdzies bo zyczyl mi milego wieczoru i milego korzystania z nowego operatora. Kiedys mialem abonament  i nigdy nie zaplacilem podstawowego abonamentu. Zawsze placilem kolo 50zl wiecej niz zakontrakotwane 100zl dlatego przeszedlem na karte. W innej sieci nie powiem jakies podobna sutyacja sie zdarzyla dostalem w ramach dobrej woli kilka gb do tego koszt rozmowy z konsultantem zostal mi zwrocony na konto. jak sie chce to mozna ale ci zlodzieje raczej teo nie zrobia. Dwa lata temu mialem swiatlowod tych ludzi. Kupilem mieszkanie i sie przeprowadzilem jak podpisywalem umowe to pytalem czy jak sie przeprowadze to uslugi zostana przeniesione albo umowa zostanie anulowana oczywiscie wszystko zostalo potwieredzone. Jak sie przeprowadzilem kazali mi zaplacic 18 miesiecy abonamebtu za swiatlowod. Odeslalem im ich parszywy modem i wyobrazcie sobie ze po dwoch latach powiedzieli ze go nigdy nie dostali i chca potwierdzenie nadania! Po dwoch latach to wszystko. juz nie wytrzymalem i sprawa trafila do sadu. Na szczescie sad mial leb tam gdzie trzeba. Otrzymalem zwrot wszystkich kosztow i dodtkowo pare groszy zadosc uczynienia! Jak ktos ma problemy z orange to tylko do sadu nie bac sie!

 

 

____________

Wpis poddany edycji - Rafał

4 ODPOW. 4

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 55
  • 0

Problem z bounsem gb na kartę - juz mnie nie ma.

Ale nerwów też pewnie przez to wszystko troche straciłeś. Szacun.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z bounsem gb na kartę - juz mnie nie ma.

@Bensftearya kazdy przynajmniej raz mial jakas wieksza lub mniejsza akcje z operatorem. U Ciebie faktycznie sie tego uzbieralo. Mysle ze spokojna rozmowa z konsultantem o tym bonusie ktory Ci zjadlo mogla by doprowadzic do tego ze srodki wrocilyby na Twoje konto. No ale skoro konsultant zyczyl Ci milego korzystania... 🤔 No coz oby nowy operator okazal sie dla Ciebie lepszy. Powodzenia


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 0

Problem z bounsem gb na kartę - juz mnie nie ma.

Dlaczego zakladasz z gory cos czego nie wiesz?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52617
  • 705

Problem z bounsem gb na kartę - juz mnie nie ma.

@Bensftearya na to wygląda,że mimo otrzymanego SMS-a nie został podpięty bonus. Reklamacja powinna sprawę załatwić i bonus GB powinien zostać uruchomiony. Może uda się zwrócić środki na konto, ale to już mniej realne.

Kiedyś Orange za swoje błędy dokładał nawet 25 PLN w formie doładowania konta głównego. Od prawie dwóch lat już takiej możliwości nie ma, a szkoda. Takie zadośćuczynienie wynikało Orange ponad innych operatorów. Teraz jest tak sobie. Jak zgłosisz, to reklamacją może błąd zostać naprawiony, nic po naad to, co się należy z bonusu. Przecież jako klient z wadliwą usługą, zgłaszając reklamację poniosłeś dodatkowe koszty połączenia i poświęconego czasu.

Dziwi mnie tylko odpowiedź konsultanta, który potraktował Cię bardzo zbywczo. Powinien ponieść konsekwencje, za brak odpowiedniej postawy do klienta. Ja bym starał się utrzymać klienta, bo klient to zysk dla firmy, a dla mnie moje wynagrodzenie. Brak klienta, to i firma nie potrzebna.