Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Promocja SZKOLA

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Promocja SZKOLA

Witam,

skorzystałem z tej promocji i dostałem 5 GB internetu ale widzę że znów (wcześniej Majówka) nie pobiera mi z tego bonusu (na 5 dni) tylko z podstawowego pakietu.

Czy to jest normalne? Z tego co kojarzę to w marcu też była promocja i tam najpierw transfer był brany z pakietu promocyjnego.

Swoją drogą obsługa klienta orange jest fatalna, zależy im tylko na wciskaniu.... tylko potrafią odsyłać. Chat nie działa albo włącza się bot (dla niepoznaki nazwany sztuczną inteligencją), która jest na poziomie obsługi klienta.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Promocja SZKOLA

Kolejność wykorzystywania pakietów zależy od tego jaki jest to pakiet i jest podana np. na stronie https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Na-kart%C4%99/Kolejno%C5%9B%C4%87-wykorzystywania-%C5%9Brodk%C...

 

W ramach niektórych promocji przyznajemy sam internet  - np. Giga za Gole, wtedy jest to zawsze wykorzystywane w pierwszej kolejności.

W ramach innych przyznawany jest pakiet Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + pakiet GB, jak w tym wypadku. A wtedy wykorzystywany jest po bonusach oraz elastycznym pakiecie internetowym.

Tak jest w tym wypadku, dlatego bonusy i inne pakiety mają pierwszeństwo w wykorzystywaniu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Promocja SZKOLA

Pakiet podstawowy ma dłuższy termin niż pakiet promocyjny?

Pod komentarzami na blogu potwierdza się to co piszesz. 

W regulaminie z kolei nie ma informacji że ten pakiet 5 GB ma schodzić jako pierwszy. 

 

W zakresie nieuregulowanym niniejszym Regulaminem Promocji do świadczenia oferty promocyjnej stosuje się
aktualny Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych dla Abonentów ofert na kartę oraz obowiązujące
cenniki usług i regulaminy w uprawnionych do usługi taryfach w ofercie Orange na kartę.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Promocja SZKOLA

Kolejność wykorzystywania pakietów zależy od tego jaki jest to pakiet i jest podana np. na stronie https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Na-kart%C4%99/Kolejno%C5%9B%C4%87-wykorzystywania-%C5%9Brodk%C...

 

W ramach niektórych promocji przyznajemy sam internet  - np. Giga za Gole, wtedy jest to zawsze wykorzystywane w pierwszej kolejności.

W ramach innych przyznawany jest pakiet Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + pakiet GB, jak w tym wypadku. A wtedy wykorzystywany jest po bonusach oraz elastycznym pakiecie internetowym.

Tak jest w tym wypadku, dlatego bonusy i inne pakiety mają pierwszeństwo w wykorzystywaniu.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Promocja SZKOLA

Dzięki za odpowiedź (w między czasie rozmawiałem z kimś z infolini i .... nie wiedziała). . Mój pakiet podstawowy ma ponad 100 dni do końca a promocja ma 5 dni.

Nie wiem czy ludzie z orange to czytają ale wiecie, że takimi zagraniami tylko wkurzacie ludzi, skutek jest dokładnie odwrotny od zamierzonego!!! Przecież wystarczyło nie wysyłać mi tego smsa z tą promocją!!!!!

Swoją drogą jak zamówiłem swego czasu rozmowę, bo chciałem kupić internet to pani z siebie prawie nie wyszła aby tylko sprzedać, żaden problem na oddzwonienie w pasującym mi terminie. Ale gdy już to mam to kontakt jest FATALNY. Nie chcą celowo podać email do kontaktu (chce mieć wszystko na piśmie gdyby co), nic nie wiedzą i tylko odsyłać potrafią. 

Zdejmijcie plany sprzedażowe a wynagradzajcie ludzi za jakość obsługi szczególnie po sprzedażowej!!!!

Najgorszego, że jestem na nich skazany. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Promocja SZKOLA

A najprościej było by, żeby to klient wybierał, z którego pakietu chce skorzystać, ale nie, bo to przecież strasznie ciężkie do rozwiązania dla pomarańczowego operatora 🤑


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5385
  • 57

Promocja SZKOLA

Przyzwyczaiłem się do takiej kolejnosci schodzenia pakietów.

Zawsze sa drobne niuanse i nienadążanie systemowych powiadomień SMS za zmianami.

Same nazwy przegródek prowadzą do błędów, dlatego w rozpisce przydałaby się informacja o sposobie sprawdzania - nr telefonu SMS nawet w nawiasach np. (901);(411);(630)