Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja numeru


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru

Czy aby otrzymać bonus za rejestrację nr na kartę, muszę mieć coś na koncie? (jeśli tak to ile?) Czy mogę zarejestrować numer używając legitymacji szkolnej?

11 ODPOW. 11

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 92
  • 6

Rejestracja numeru

Aby otrzymać bonus za rejestrację nie musisz posiadać środków na koncie, dodatkowo sms aktywujący promocję jest darmowy. Zarejestrować numer można jedynie z dowodem tożsamości lub paszportem. Jeśli nie jesteś pełnoletnia, poproś swojego prawnego opiekuna o zarejestrowanie twojego numeru 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru

@Martis466 niestety na legitymację szkolną nie zarejestrujesz numeru. Musisz mieć dokument ze zdjęciem oraz numerem PESEL (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, karta stałego pobytu). Konto musi być jedynie ważne, czyli może być nawet na nim przysłowiowe 3 grosze. Bonus przyznawany jest w ciągu 48 godzin. UWAGA: dzisiaj jest ostatni dzień przyznawania bonusu, czy czekać i będzie coś nowego, trudno przewidzieć. Pozdrawiam. 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rejestracja numeru

Niestety, musze sprostować.

Prawo jazdy nie umożliwia rejestracji - nie jest to dokument potwierdzający tożsamość. W wypadku Polaka jest to dowód osobisty lub paszport.

Nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu, ale nie ma co się martwić o bonus 😉
Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru

@Jarek dzięki, faktycznie prawo jazdy się nie kwalifikuje, chociaż moim zdaniem jest też to dokument dzięki któremu możemy stwierdzić tożsamość danej osoby, ale......ja kilka razy na Poczcie posługiwałem się prawkiem. Pozdrawiam.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru

jezeli zarejestrowałem nr wczoraj to mam 60 dni na bonus?

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru

Wg aktualnej promocji masz czas do dzisiaj, czyli do 18.08.2016 g.23:59 Pozdrawiam.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru

A, moze będzue coś lepszego?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rejestracja numeru

A obecna promocja jest słaba? 😉

Na odbiór bonusu masz 60 dni od rejestracji. Zgodnie z treścią regulaminu, okres ważności promocji jest okresem, w którym należy się zarejestrować. W regulaminie, bezpośrednio zapisano, iż bonus można odebrać w terminie 60 dni od rejestracji. Odejmij zatem 2 dni w wypadku rejestracji w sierpniu, i będzie to wskazany termin odbioru w październiku.
17 sierpnia = 15 października
18 sierpnia = 16 października

Skąd 2 dni? Bo jako pierwszy dzień należy liczyć dzień rejestracji, a sierpień ma 31 dni.

Ponadto, według mojej wiedzy, promocja została wydłużona. Brak oficjalnego komunikatu niestety na razie.
Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru

@Jarek promocja przedłużona na aktualnych warunkach, czasem warto zajrzeć na TT sieci Orange 🙂