Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja numeru na kartę nie działa.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 21
  • 0

Rejestracja numeru na kartę nie działa.

@ Wszyscy zainteresowani,

 

Dziękuję za wskazówki i szeroko rozumiane wsparcie w temacie 😅.

 

Starter jest ważny jeszcze długo, więc wygląda, że mój problem nie jest spowodowany "przeterminowaniem".

 

Nie mam jak wysłać SMS, albo gdziekolwiek zadzwonić z tego numeru, wygląda jakby ta karta SIM w ogóle nie była aktywna 🤷🏻‍♀️.

 

Nie wydałam na ten starter majątku, więc nie będę dłużej roztrząsać tej całej sytuacji, niemniej jeszcze raz dziękuję za wszystkie rady :).

 

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18460
  • 52783
  • 713

Rejestracja numeru na kartę nie działa.

@deltaxyz nie działa również możliwiść wysłania SMS-a o treści numer telefonu na numer 80280?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 21
  • 0

Rejestracja numeru na kartę nie działa.

"Błąd wysyłania wiadomości"


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11722
  • 52

Rejestracja numeru na kartę nie działa.

@deltaxyz  nowy starter trzeba zarejestrować, bo nie zaloguje się do BTS/ LTE, skoro zaraz tego nie zrobiłeś, to salon Orange odwiedź, szkoda kasy na starter (karta SIM) co kupiłeś 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18460
  • 52783
  • 713

Rejestracja numeru na kartę nie działa.

@IreneuszCD niezarejestrowany starter loguje się do sieci. Inaczej nie dało by się wysłać z niego SMS-a do rejestracji. Podejrzewam, że sprzedawca sprzedał @deltaxyz przeterminowany starter. Każdy starter Orange ma datę ważności. Najczęściej na poczcie mają startery z przekroczoną datą ważności. Takiego startera nie da się zarejestrować. Mało brakowało, a bym taki kupił, zorientowałem się przy kasie. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11722
  • 52

Rejestracja numeru na kartę nie działa.

To fakt, przeterminowane startery są bezużyteczne, sprzedawca powinien je zwracać i nie sprzedawać, ale pewnie to się nie opłaca 🤔


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 154
  • 547
  • 0

Rejestracja numeru na kartę nie działa.

@deltaxyz mam parę ? (jeśli mogę):

1. Kiedy kupiony starter

2. Kiedy pierwszy raz włożyłeś starter do komórki

3. Czy przy wyjmowaniu sim wyszedł na luzie (nie trzeba było go "wyłamywać")

4. Jaki był używany sposób rejestracji

5. Czy był kontakt z BOK a jeśli tak co odpowiedzieli


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18460
  • 52783
  • 713

Rejestracja numeru na kartę nie działa.

@IreneuszCD zadałem pytanie na poczcie, czemu sprzedają startery z przekroczoną datą ważności? Stojak ze starterami uzupełnia przedstawiciel, więc poczta ma tylko sprzedać, nie ma obowiązku sprawdzania. Po oddaniu startera przeterminowanego, zamiast odłożyć, aby innemu klientowi nie sprzedać, starter wylądował na stojaku do ponownej sprzedaży.