Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja numeru - bonus


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Rejestracja numeru - bonus

Witam. Czy jeśli zarejestrowałam nr w ubiegłym tygodniu, jest taka możliwość by włączyć promocję za jakiś czas? Jutro kończy się promocja, jednak znalazłam informację, że 10 GB internetu i darmowe minuty można włączyć do 60 dni po rejestracji? Jeśli włącze za miesiąc nie przepadnie mi ta promocja?
7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru - bonus

Termin na aktywację Bonusa za Rejestrację to 60 dni, jeśli zmieścisz się w terminie to Bonus nie przepadnie 😉

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru - bonus

@Anonim myślę że wprowadzasz kolegę w bląd. @Natalia_Polska zgodnie z regulaminem promocja kończy się 18.08.2016 roku, tak więc musisz się spieszyć z aktywacją "Bonusu".


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru - bonus

Witam . Dziś zarejestowalam swój numer i chciałam odebrać bonus lecz nie moglam z powodu takiego ,że mój numer nie jest uprawniony do odbierania bonusów. Co mam zdobić aby w końcu ten bonus odebrać?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Rejestracja numeru - bonus

@Anonim Jednak jest jak myślałam, szkoda... Dziękuję za pomoc 😉

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru - bonus

Tak jak myślałaś, czyli trzeba włączyć bonus do 18 sierpnia?

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru - bonus

pablo_ck fakt, termin jest też określony 😉
Więc trzeba się zamknąć się w terminie <> 18.08.2016 😐
Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru - bonus

@Natalia_Polska dokładnie regulamin pisze jasno że do 18.08.2016, ale myślę że Orange coś wymyśli jeszcze, albo przedłuży ów promocję 🙂 😜 Fajnie że udało się pomóc, pozdrawiam. 
ps. myślę że możesz zamknąć temat i kliknąć że Twój problem został rozwiązany, pozdrawiam.