Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja do mój Orange


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Rejestracja do mój Orange

Chcę się zarejestrować do Mój Orange tego nowego.Oczywiście po podaniu numeru PESEL jeszcze muszę zweryfikować wszystko przez czat Orange.Konsultant prosi by podać numer telefonu i PESEL na który jest numer zarejestrowany i co się okazuje? Nagle okazuje się,że nie mogą zweryfikować tego numeru i że wyskakuje na komputerze jakiś błąd.Ta cała sytuacja trwa od 23 grudnia 2019 roku.Przynajmniej tak był zgłoszony problem do działu technicznego.Kilka razy starałem się zarejestrować od tego czasu do nowego Mój Orange i zawsze to samo.Problem przerasta tą całą obsługę nieudolnością a może są tak leniwi,że nie chce im się naprawić tego.Mieli dwa miesiące od zgłoszenia i chyba to jest wystarczający czas aby poradzić sobie z tym problemem.

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rejestracja do mój Orange

@zbniew191 coraz więcej osób ma problemy z Nowy Mój Orange. Ja również.

Jak zgłaszałem swój problem, to konsultant powiedział, że trzy miesiące to jeszcze i tak mało. Są osoby, które już rok czasu czekają na naprawę konta Nowy Mój Orange.

 

Postaram się podać ewentualne rozwiązania, które mogą usprawnić ponowne uruchomienie konta Nowy Mój Orange:

  • zakładam, że numer, który używasz do rejestracji jest w ofercie Orange na kartę lub abonament. Nie może to być numer FLEX lub Nju mobile.
  • na infolinii w formie zgłoszenia poproś o usunięcie konta z danego adresu e-mail. Może to potrwać około dwóch tygodni.
  • po usunięciu konta ponów próbę rejestracji.

Ja dziś, będę ponownie rejestrował swoje konto na Nowy Mój Orange. Zobaczę, co to z tego wyjdzie :catwink::catwink:

 

edit:

weryfikację możesz wykonać również dzwoniąc na infolinię, nie musisz wykonywać tego przez wadliwie działający czat.

:catwink:


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rejestracja do mój Orange

@zbniew191 do zarządzania swoimi numerami polecam apkę Mój Orange w wersji 4.15. Działą obecnie najstabilniej i podaje informacje aktualne. W apce Nowy Mój Orange 5.0 beta informacje o abonamencie są mało precyzyjne, a nawet fałszywe, natomiast w ofercie na kartę dane są podawane tylko da numerów zarejestrowanych po 2009 roku.