Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracją sms numeru telefonu.

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 1

Rejestracją sms numeru telefonu.

Witam wszystkich.
Czemu wyskakuję mi jakis sms że przekroczyłem limit rejestracji na jedną kartę?

2 dni temu byłem w orange i typowi w salonie kazałem usunąć wszystkie moje nr telefonu.
Kupiłem u niego nowego startera i zarejestrowałem go.

 

Wiec dla czego nie mogę rejestrować?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 1

Rejestracją sms numeru telefonu.

Wow. To nie mów że mi kitu nawciskał. I tak idę na miasto zaraz do niego tam podjadę i lepiej niech będzie miał dobre wytłumaczenie dla czego tam spędziłem 30min bez dowodu i on nic nie zrobił.

 

 

Wow aż 1,5zl mówisz? to jest dużo a nie mało.
Takie połączenia to za darmo powinny być w normalnej sieci a nie oni jeszcze zarabijaą na telefonie od kliejentów.


Co 90% ludzi tam dzwoni z nie swojej winy.

 

Na czacie dowiedziałem się że można tylko 5 nr zarejestować sms na jeden pesel

Rozwiazane,

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rejestracją sms numeru telefonu.

@dsawik usunąć numerów z konta się nie da. Można tyko skrócić ważność konta głównego  do jednego dnia i numer w tedy sam przepadnie. Ja taki zabieg robiłem na infolinii: 510 100 100 i zawsze działało prawidłowo.

Dezaktywowane numery przestaną być widoczne na Twoim koncie w Nowy Mój Orange za około miesiąc czasu.

 

Co do ilości rejestrowanych numerów przez SMS, to podobno można 5 numerów zarejestrować na jedną kartę. Nie sprawdzałem tego. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 1

Rejestracją sms numeru telefonu.

W Salonie nie da rady usunać numerów?

To co on robił 20min z moim dowodem?

Tak czy siak nowa karta ma 5 rejestracji tak?

Nie będe to nich dzwonił i tracił kasę. Skoro to nie z moja wina.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rejestracją sms numeru telefonu.

@dsawik nie wiem tego, nie sprawdzałem w salonie (zawsze długie kolejki i dużo czasu trzeba stracić). Na infolinii idzie to szybko i bez boleśnie, koszt połączenia w ofercie na kartę to tylko 1,5 PLN za całe połączenie nie liczy się czas połączenia. Tylko konsultantowi dobrze trzeba wytłumaczyć, że chcesz skrócić ważność konta, bo nie wszyscy rozumieją. Wtedy numer zostanie dezaktywowany, najczęściej około północy.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 1

Rejestracją sms numeru telefonu.

No to przeciez byłem z salonie z dowodem?
Wiec twierdzisz że on tam nic nie zrobił?
Powidziałem że chce usunać numery telefonu i zarejestrowac tylko 1 kartę powiedział że ok i zabrał dowód.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rejestracją sms numeru telefonu.

@dsawik tego nie wiem, ale wyłączyć numeru się nie da, chyba, składałeś wniosek o wyłączenie numeru. 

Ja robiłem to przez infolinię po przez skrócenie ważności konta głównego. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 1

Rejestracją sms numeru telefonu.

Wow. To nie mów że mi kitu nawciskał. I tak idę na miasto zaraz do niego tam podjadę i lepiej niech będzie miał dobre wytłumaczenie dla czego tam spędziłem 30min bez dowodu i on nic nie zrobił.

 

 

Wow aż 1,5zl mówisz? to jest dużo a nie mało.
Takie połączenia to za darmo powinny być w normalnej sieci a nie oni jeszcze zarabijaą na telefonie od kliejentów.


Co 90% ludzi tam dzwoni z nie swojej winy.

 

Na czacie dowiedziałem się że można tylko 5 nr zarejestować sms na jeden pesel

Rozwiazane,


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rejestracją sms numeru telefonu.

@dsawik w ofercie na kartę to 1,5 PLN za całe połączenie, niezależnie od długości połączenia. W abonamencie jest naliczane 29 groszy za minutę.

 

Sprawdzałeś na infolinii, że konsultant z salonu nic nie zrobił w sprawie Twoich numerów?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 1

Rejestracją sms numeru telefonu.

Zrobił chyba ok.

Nie będe go sprawdzał po prostu można tylko 5 razy sms zarejestrowac na sowje dane.

A bylem przekonany że to od karty zalezy a jest na odwrót.

 

Nie lubie tam dzwonic.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rejestracją sms numeru telefonu.

Rejestracja numeru przy pomocy SMS-a może odbyć się na numerze, który był rejestrowany np. w salonie przez dowód osobisty. Dodatkowo SMS-em nie można zarejestrować więcej jak 5 numerów oraz na osobę niepełnoletnią i nie można SMS-em zarejestrować nowego numeru na numer, który już był rejestrowany SMS-em.