Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytanie o starożytny pakiet "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB"


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1694
  • 5886
  • 67

Pytanie o starożytny pakiet "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB"

@GraalNie rozumiem Ciebie. Z samych doładowań na kolejny pakiet za 300 zł można uzbierać i wykorzystywać 600 GB (w wakacje po 5zł przez stronę) - schodzą jako pierwsze.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 12
  • 0

Pytanie o starożytny pakiet "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB"

Wiem co mówi regulamin, ale w internecie są opinie, że to może jednak działać równocześnie...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 12
  • 0

Pytanie o starożytny pakiet "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB"

120 doładowań po 5zł -> ok, 600GB piechotą nie chodzi, ale doładowywać co dzień mi się nie chce, to nieco upierdliwe... Dlatego powstał w Orange pakiet cykliczny, po roku co tydzień wpada 50GB, i dalej rośnie... A jedyny problem to wytrzymać do tego czasu. Dlatego chcę usłuszeć od kogoś kto to faktycznie próbował, czy da się jednocześnie mieć pakiet jednorazowy i cykliczny. Bodajże na 7 stronie dyskusji na https://www.pepper.pl/promocje/orange-przez-5-dni-darmowe-rozmowy-sms-i-mms-y-bez-limitu-do-wszystki... ktoś twierdził że się jednak da...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19187
  • 55395
  • 749

Pytanie o starożytny pakiet "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB"

@Graal jeżeli masz uruchomiony jeden pakiet, to bez jego dezaktywacji nie uruchomisz kolejnego. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1694
  • 5886
  • 67

Pytanie o starożytny pakiet "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB"

@ketrasaArturnieprecyzyjnie odpowiedziałeś, bo to jest stary pakiet bez MMS-ów.

Ogólna zasada jest taka, że w pakietach starych bez MMSów jest kumulacja czasu i GB zarówno w pakietach cyklicznych jak i jednorazowych. Praktycznie można wykupić kilka pakietów jednorazowych albo cyklicznych a czasy i GB skumulują się.

Przy pakietach cyklicznych od  wprowadzenia wszechobecnego pakietu 5 GB za 5 zł (około rok temu) trzeba uważać bo skasują licznik automatycznych odnowień.

 

Wykupienie kolejnego pakietu cyklicznego ma sens, gdy chce się zmienić stary cykliczny no-limit np. z 25zł/31 dni na 7zł/7 dni. GB i czas zostają do kumulacji. Licznik odnowień jest zerowany, choć interpretacja regulaminu rodzi wątpliwości.

Nawet obecnie jest to interesująca opcja po zakupie  w "Nie dla idiotów":

Regulamin promocji „Starter Orange Free na kartę 30 zł z ofertą Rozmowy i SMS-y bez limitu + 30 GB” ... 

 

PS.

Niestety kumulacja nie dotyczy GB w UE


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 12
  • 0

Pytanie o starożytny pakiet "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB"

Dziękuję, czyli Wasz konsesus jest że mieszać jednorazowego z cyklicznym się nie da. Wierzę, ale dzień przed końcem jednorazowego spróbuję aktywować cykliczny w ramach eksperymentu.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1694
  • 5886
  • 67

Pytanie o starożytny pakiet "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB"

@GraalJak chcesz się szybko zabawić to może wystarczy poczekać na MAJÓWKĘ.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 12
  • 0

Pytanie o starożytny pakiet "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB"

Co masz na myśli? Nie wiem co to ta majówka, a promocje na 2GB czy tam inne 5GB to mi starczą na dzień 😕


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19187
  • 55395
  • 749

Pytanie o starożytny pakiet "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB"

Chodzi o ewentualną promocję, np. GB na weekend majowy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19187
  • 55395
  • 749

Pytanie o starożytny pakiet "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB"