Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytanie o "Więcej czasu na Internet"

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 273
  • 1122
  • 4

Pytanie o "Więcej czasu na Internet"

Mam pytanie dotyczące usługi "Więcej czasu na Internet". Czy okresy przedłużenia ważności w tej usłudze sumują się? Czy też (jak przypuszczam) kolejne przedłużenie liczone jest od daty zakupu?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1706
  • 5935
  • 69

Pytanie o "Więcej czasu na Internet"

W usłudze Więcej czasu na internet jest kumulacja czasu ważności GB a przy okazji i złotówek.. Można i na kilka lat wydłużyć ważność wykupując usługę.kilka razy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1706
  • 5935
  • 69

Pytanie o "Więcej czasu na Internet"

W usłudze Więcej czasu na internet jest kumulacja czasu ważności GB a przy okazji i złotówek.. Można i na kilka lat wydłużyć ważność wykupując usługę.kilka razy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 273
  • 1122
  • 4

Pytanie o "Więcej czasu na Internet"

Czyli tak przykładowo... Wykupiłem usługę za 29 zł pół roku temu i mam jeszcze pół roku ważności GB. Jeżeli dzisiaj ponownie wydam 29 zł to pakiet wydłuży mi się o rok od aktualnej ważności czy o rok od dzisiaj?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1706
  • 5935
  • 69

Pytanie o "Więcej czasu na Internet"

Regulaminowo usługa Więcej czasu na internet za 29 zł dodaje + 365 dni do aktualnej ważności bonusowych GB za doładowania.

jak ktoś ma za dużo złotówek na koncie to korzysta z takich usług.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19236
  • 55619
  • 755

Pytanie o "Więcej czasu na Internet"

@Ianus72 jeżeli masz jeszcze pół roku ważności konta z wykupionej usługi Więcej czasu na internet za 29 zł, to ponowne wykupienie tej usługi wydłuży ważność konta GB promocyjnych i konta głównego o rok, ale nastąpi sumowanie, więc konta będą ważne półtora roku.

Jak ponownie aktywujesz usługę Więcej czasu na internet, to ważność konta znowu się zsumuje i wyniesie dwa i pół roku.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 386
  • 1946
  • 3

Pytanie o "Więcej czasu na Internet"

@andrzej1441  Ja mam wydłużone do 2033 roku  dobra oferta 🙂

 

 ________________
* Usunąłem pusty spoiler – moderator Michał


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 273
  • 1122
  • 4

Pytanie o "Więcej czasu na Internet"

Nie, żebym nie wierzył i jak tylko będę miał 29 zł na koncie to potwierdzę to empirycznie 🙂

Zastanowił mnie tylko zapis punktu 7 regulaminu: "Pierwszym dniem ważności jest dzień następujący po dniu, w którym aktywacja przedłużenia została potwierdzona(...). To sugeruje trochę myląco, że dokupiony okres ważności liczymy od następnego dnia po zakupie...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19236
  • 55619
  • 755

Pytanie o "Więcej czasu na Internet"

@Ianus72 faktycznie, zapis mylący. Osobiście kilka razy sprawdzałem, zawsze dokupiony czas jest sumowany.