Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeterminowane doładowanie


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Przeterminowane doładowanie

Witam, wczoraj zakupiłem 2 karty 50, niestety sprzedano mi je po terminie waznosci, nei mam mozliwosci zareklamowania tego juz w tamtym sklepie... Czy moge cos z tym zrobic? Istnieje szansa doladowania?

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Przeterminowane doładowanie

@metindamian zadzwoń na infolinię, podaj i spróbuj wyjaśnić sprawę. Musisz mieć kod doładowujący, numer seryjny, paragon sprzedaży. Może będzie trzeba reklamację złożyć w tej sprawie i może uda się zasilić konto.

 

Na przyszłość warto zwracać uwagę na daty ważności zakupywanych kodów jak i starterów. Sam też się nabrałem, a zwrócenie do miejsca zakupu praktycznie niemożliwe. Sprzedawcy nie chcą przyjmować takich rzeczy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeterminowane doładowanie

@metindamian po pierwsze powinienes reklamowac doladowanie tam gdzie je kupowales. Piszesz ze nie masz mozliwosci tego zrobic w tamtym sklepie. Skontaktuj sie z BOK https://www.orange.pl/view/kontakt lub podejdz do salonu orange i powiedz o zaistnialej sytuacji. Powinni zweryfikowac Twoje kupony-doladowania po numerach seryjnych i dac nowe. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeterminowane doładowanie

@metindamian wlasnie przeczytalem na jednym z forów:

"Polazłem do salonu w salonie zweryfikowano kod doładujący po nr seryjnym itd i dano nowe doładowanie;)"

Wiec szansa jest😉👍


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Przeterminowane doładowanie

@metindamian jak udasz się do salonu Orange w sprawie kodów, to warto mieć ze sobą kody, numery seryjne i paragon. Najlepiej taką sprawę załatwić w salonie firmowym.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Przeterminowane doładowanie

Jeśli uda Ci się odzyskać doładowanie napisz o tym na forum przyda się to też innym.