Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z zetafon na abonament

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Przeniesienie numeru z zetafon na abonament

Witam serdecznie. Zacznę od początku. Podpisałam umowę z Orange na zetafon umowa kończy się 01.07.2017 między czasie znajoma poprosiła abym wzięła jej telefon także w tej ofercie. Niestety ona (a raczej ja dla Orange),nie zobowiązała się wypełniać warunki umowy i sprawa trafiła do Getbank. Teraz chcąc przedłużyć umowę zetafon i przejść na abonament Orange proponuję mi ofertę bez telefonu komórkowego (tylko karta sim).Stąd moje pytanie czy jest możliwość przedłużenia i przejścia na abonament z telefonem. I czy jest możliwość płatności zaległych doladowań?  czy w grę wchodzi tylko spłata całej zaległości? Z góry  Dziękuję za odpowiedzi. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru z zetafon na abonament

Jeśli sprawa poszła do firmy windykacyjnej, to nie ma co spłacać starych doładowań w Orange. To już regulujesz w Getback.

Co do umowy. Jeśli przez telefon/internet jest oferta tylko sim, to spróbuj w salonie. Najprawdopodobniej będzie wymagany depozyt - to jest co najmniej 700 zł.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru z zetafon na abonament

Jeśli sprawa poszła do firmy windykacyjnej, to nie ma co spłacać starych doładowań w Orange. To już regulujesz w Getback.

Co do umowy. Jeśli przez telefon/internet jest oferta tylko sim, to spróbuj w salonie. Najprawdopodobniej będzie wymagany depozyt - to jest co najmniej 700 zł.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Przeniesienie numeru z zetafon na abonament

A na czym polega ten depozyt? Bo nie bardzo wiem 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru z zetafon na abonament

Depozyt polega na tym że wpłacasz na specjalne konto kwotę jako zabezpieczenie płacenia rachunków. Regulaminowo jego zwrot następuje po umowie, ale czasem można ubiegać się o wcześniejszy zwrot.