Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru w salonie

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Przeniesienie numeru w salonie

Dzień dobry.

1. Czy jeśli w salonie Orange mają karty do przeniesienia do abonamentu, to również te same karty są do prepaida i nie można dać się zbyć?

 

2. Czy przy przenoszeniu numeru do Orange wymagane jest posiadanie karty sim przy sobie, aby otrzymać na nią SMS od operatora i podać kod pracownikowi (tak jak jest w przypadku przenoszenia przez stronę WWW Orange) czy to sposób pracownika salonu na pozbycie się niewygodnego "pacjenta", który nie wygeneruje przychodu?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Przeniesienie numeru w salonie

1. Nie. Na starterze do numeru na kartę znajdują się najważniejsze informacje, których pozbawiony jest ten na abonament. Ponieważ przy abonamencie wszystko jest wpisane w umowie i regulaminach.

 

2. Tutaj już odpowiedzi nie znam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru w salonie


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Przeniesienie numeru w salonie

1. Nie. Na starterze do numeru na kartę znajdują się najważniejsze informacje, których pozbawiony jest ten na abonament. Ponieważ przy abonamencie wszystko jest wpisane w umowie i regulaminach.

 

2. Tutaj już odpowiedzi nie znam.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Przeniesienie numeru w salonie

 @Anonim ale na tej stronie nie ma informacji o tym czy tłumaczenie pracownika "nie mamy kart do przeniesienia na prepaid, ale mamy na abonament" jest kłamstwem czy prawdą.

 

@Wojcieszko ad 1. trochę dziwnie to opisałeś 🙂 bo opisałeś, że startery się różnią, a zarazem odpowiedziałeś "TAK", ale nie wiem na jakie pytanie 🙂 Zatem jeśli są JAKIEKOLWIEK karty do przenosin, to powinni mi przenieść numer na kartę zamiast wymyślać bajek, tak?

 

Pozdrawiam


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Przeniesienie numeru w salonie

Powinienem wpisać nie. Mój błąd. Już edytuję. Dla numeru na kartę są różne, dla abonamentu różne przy przenoszeniu numeru.

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru w salonie

@wkd23Tu zadawałeś już różne pytania tutaj  a przenoszenie numeru na abonament czy na kartę i tak dostajesz nowa SIM  


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Przeniesienie numeru w salonie


@Anonimnapisał(-a)

a przenoszenie numeru na abonament czy na kartę i tak dostajesz nowa SIM  



Możesz jaśniej? Przecież wiem, że dostaję nową kartę SIM.

 

Pytałem tylko o to czy karty do przeniesienia na postpaid są takie same jak karty do przeniesienia na prepaid.

 

Co do wymyślania bajek w salonie o konieczności posiadania karty sim, na którą zostanie wysłany SMS, to czytałem o tym w internecie i chociaż powinien tylko wystarczyć PESEL, imię, nazwisko i okazanie dokumentu tożsamości, to wiadomo, że w Orange jak to w Orange - wszystko jest możliwe.

 

@Wojcieszko dzięki za info.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 7
  • 0

Przeniesienie numeru w salonie

Jakby nie było konieczności wymiany karty sim toby na pewno firma cięła koszta i jej nie wydawała przy abonamencie bez telefonu.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10897
  • 150

Przeniesienie numeru w salonie


@wkd23 napisał:
(...)

@Wojcieszko dzięki za info.


Najlepiej jest dziękować przez oznaczenie najbardziej przydatnego posta :). Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.