Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru do Orange Free na Kartę


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1180
  • 2463
  • 70

Przeniesienie numeru do Orange Free na Kartę

Cześć,

 

Chciałbym poruszyć jedną sprawę. Mianowicie od pewnego czasu obserwuję jakby "systemowy" problem z przeniesieniem numeru na kartę w salonie Orange. Doradcy twierdzą, że nie mają możliwości przeniesienia numeru. Czy spotkaliście się z taką sytuacją ? Co sądzicie o takiej polityce OPL ?

 

Zaznaczę tylko, że doradcy na ogół korzystają z systemu OMNI, który w mojej opinii jest bardziej intuicyjny. W każdym salonie firmowym doradcy mają dostęp do OptiPosa. Dlaczego nie chcą z niego korzystać...Nie mogę napisać wprost. Jestem ciekawy co WY, klienci o takim podejściu sądzicie.

 

Pozwolę sobie jeszcze zacytować oficjalne stanowisko firmy : 

To niedopuszczalna praktyka. Każdy salon ma możliwość i obowiązek przyjęcia zlecenia przeniesienia numeru do oferty Orange na kartę. Sprawdzimy wewnętrznie wszystkie podane przypadki. Przypomnieliśmy też jeszcze raz wszystkim salonom procedury i obowiązek ich przestrzegania oraz zaplanujemy nowe mechanizmy kontrolne, aby takie sytuacje nie miały miejsca. Przepraszamy klientów za wszelkie niedogodności.

– przekazał redakcji TELEPOLIS.PL Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

 

Źródło : https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-na-karte-przenoszenie-numeru-probl...

 

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1180
  • 2463
  • 70

Przeniesienie numeru do Orange Free na Kartę

Zachęcam Orange Polska S.A. do szczegółowej weryfikacji procedury przeniesienia numeru na kartę w salonach. Salony wybrałem nieprzypadkowo... Lista będzie na bieżąco aktualizowana.

 

1. Orange Łódź MANUFAKTURA, Jana Karskiego 5, 91-071 Łódź

2. Orange Łódź Al. M. Piłsudskiego, Galeria, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 15/23, 90-368 Łódź

3. Orange Warszawa Złote Tarasy, Złote Tarasy, Złota 59, 00-120 Warszawa

4. Orange Warszawa Wola Park, Wola Park, Górczewska 124, 01-460 Warszawa

 

Pytania : 

1. Od kiedy do przeniesienia numeru ( MNP ) należy zakupić własny starter za 5 zł na który dział przeniesień przypnie właściwy numer ?

 

2. Czy to nie jest tak że tzw. puste karty SIM na dobrą sprawę można podpiąć do każdej oferty... ?

 

3. Dlaczego doradcy po trudach odmawiają przeniesienia na następny dzień ? Prawo Telekomunikacyjne.

 

4. Jak to jest, że na PREPAID nie ma możliwości przeniesienia, ale na POSTPAID już tak ? Inny system... Ten sam - PLI CBD ( Po stronie UKE ).