Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru a brak pakietu gb


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Przeniesienie numeru a brak pakietu gb

Witam. 

Mam numer na kartę w taryfie orange free. W związku z tym że kupiłem nowy telefon z wejściem na microsim postanowiłem kupić starter za 5 zł. I postępowałem zgodnie z tą instrukcją.

https://www.orange.pl/omnibook/samodzielna-wymiana-karty-sim

Przeniesienie kosztowało 15 zł. Zanim dokonałem przeniesienia miałem na koncie około 11 zł. Czyli 11+5-15.

Przyszedł SMS że numer jest aktywny. Na opakowaniu startera jest napisane że powinno być 6 giga internetu.

Jednak żaden pakiet się nie włączył. Na mojorange pokazuje że jest 0mb. Przeniesienie dokonane 2 marca.

Doładowałem za 5 zł żeby mieć chociaż 2,5 giga. 

 

 

Gdzie jest te 6 giga? 

 

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru a brak pakietu gb

@Axel1 jak wymienisz kartę SIM przy użyciu startera, to pakiet GB nie przysługuje. Jak byś starter aktywował, to w tedy by przysługiwały GB.

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru a brak pakietu gb

@Axel1  jak ci zależy na tych gb z promocji, to kup drugi starter i wykorzystaj, masz pewnie telefon na 2 sim karty. 

Przy wymianie sim karty promocyjne gb przepadają niestety 😎


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Przeniesienie numeru a brak pakietu gb

Dzięki za odpowiedzi. Czyli to jest normalne że przy przeniesieniu te GB przepadają.

Pomyśle nad kupieniem drugiego starteru.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru a brak pakietu gb

@Axel1 polecam w zakupić w Żabce wersję limitowaną. Za 5 PLN dostaniesz na konto, oczywiście po aktywacji startera: 5 PLN na 30 dni do wykorzystania na wszystko (rozmowy, SMS-y, MMS-y dokupienie pakietów), 6 GB na 14 dni + promocyjnie z tytułu limitowanego startera 9 GB również na 14 dni.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Przeniesienie numeru a brak pakietu gb

Błąd w temacie posta! To nie przenoszenie numeru! Tam za takie coś jest 2GB i Rok Ważności Konta! 😋

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru a brak pakietu gb

@piotrKawiory  masz rację, to była wymiana sim karty, przenoszenie numeru jest z bonusem, wymiana sim karty bez bonusa 😎