Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przekierowanie SMS (komunikatów) na inny numer

ROZWIĄZANE

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 765
  • 2908
  • 25

Przekierowanie SMS (komunikatów) na inny numer

Czy jest możliwość żeby komunikaty były wysyłane na inny numer niż dotyczy usługa ?

Sprawa jest taka: mam router MC888 i chciałbym aby komunikaty typu np. jutro pobierzemy XXX zł za usługę, doładuj numer" szły na inny numer.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2042
  • 9867
  • 82

Przekierowanie SMS (komunikatów) na inny numer

@Zeusek Ja sugerowałem aby tego typu SMSy były równocześnie dostarczane jako powiadomienia w aplikacji MO. Byłoby to niezmiernie wygodne.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 218
  • 774
  • 2

Przekierowanie SMS (komunikatów) na inny numer

@Zeusek Smsy przekierujesz każdą aplikacją typu sms forwarding na androidzie, ale telefon z taką aplikacją musi być cały czas włączony, w przeciwieństwie do przekierowywania rozmów. I można tez smsy na email przekierowywać takim sposobem.

Np. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.frzinapps.smsforward&hl=pl&pli=1


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2042
  • 9867
  • 82

Przekierowanie SMS (komunikatów) na inny numer

@Zeusek Ja sugerowałem aby tego typu SMSy były równocześnie dostarczane jako powiadomienia w aplikacji MO. Byłoby to niezmiernie wygodne.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 765
  • 2908
  • 25

Przekierowanie SMS (komunikatów) na inny numer

@Samotnick 

I to byłoby rozwiązanie 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 218
  • 774
  • 2

Przekierowanie SMS (komunikatów) na inny numer

@Zeusekto rzucaj pomysł, poprę roboty z tym nie będą mieli dużo.😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19418
  • 56139
  • 763

Przekierowanie SMS (komunikatów) na inny numer

@Zeusek mam ten sam problem. Korzystam tak jak Ty z internetu na kartę, ale w trzech lokalizacjach oddalonych od siebie o około 30 km. W poprzedniej wersji aplikacji były podane daty, do kiedy ważny jest pakiet, więc na kilka dni przeć odnowieniem doładowywałem konto. Obecnie zrobiłem sobie listę i po przeliczeniu dni z aplikacji ustalam datę, do kiedy mam doładować konto, aby odnowił się pakiet. Powiadomienie w aplikacji to byłby dobry pomysł zaproponowany przez @Samotnick 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 218
  • 774
  • 2

Przekierowanie SMS (komunikatów) na inny numer


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 218
  • 774
  • 2

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1764
  • 6186
  • 70

Przekierowanie SMS (komunikatów) na inny numer

Komunikaty push mogą być w aplikacji, ale tylko na życzenie dla wybranych usług i numerów. Domyślnie maja być wyłączone.