Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście do orange na kartę a połączenia oczekujace

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przejście do orange na kartę a połączenia oczekujace

@S200000 kod polecający wpisujesz przed dodaniem płatności za plan. Po 30 dniach osoba, której użyjesz kodu dostaje 70 PLN, Ty dostaniesz 30 PLN. Obie osoby muszą być co najmniej 30 dni we FLEX. Jedna osoba się wysłanie, to nagrody nie będzie.

Tu masz link do kodów:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Polecaj-zarabiaj-z-Orange-Flex-kody-spo%C5%82eczno%C...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 133
  • 2

Przejście do orange na kartę a połączenia oczekujace

Odpowiedź w tym wątku oznaczona jako rozwiązanie nie jest do końca poprawna.

W Orange na Kartę również działają połączenia oczekujące. Warunek: rozmowa na telefonie na kartę musi być w VoLTE lub VoWiFi.

Połączeń oczekujących nie ma w 3G i 2G. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Przejście do orange na kartę a połączenia oczekujace

Mnie akurat trochę to dziwi....bo w ofercie na kartę ponoć tego nie ma ale dlaczego w czasie rozmowy, mam komunikat że ktoś próbuje się ze mną połączyć ale nie mogę tego odebrać z przyczyn technicznych i oczywistych 

Anonim

Nie dotyczy

Przejście do orange na kartę a połączenia oczekujace


@Aborows40napisał(-a)

Mnie akurat trochę to dziwi....bo w ofercie na kartę ponoć tego nie ma ale dlaczego w czasie rozmowy, mam komunikat że ktoś próbuje się ze mną połączyć ale nie mogę tego odebrać z przyczyn technicznych i oczywistych 


Dlatego masz komunikat, bo usługa koś dzwonił jest aktywna, dlatego nawet jak telefon wyłączony czy poza zasięgiem był BTS, to po  nawiązaniu połączenia z BTS przychodzi powiadomienie, masz telefon z Volte to możesz mieć powiadomienia o drugiej rozmowie 😉