Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie usługi


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Przedłużenie usługi

Witam. Chciałbym przedłużyć usługę nielimitowanych rozmów, smsów i internetu. Boję się że ubędzie mi pieniędzy na koncie 😅 mam włączoną ową usługę do 5.06 i nie jestem w stanie jej przedłużyć w aplikacji. Dostaje informacje zwrotną że usługa jest aktywna i daje możliwość tylko jej wyłączenia, czego nie chce. Z góry dzięki za pomoc 😉


Screenshot_20200529_003827_com.google.android.apps.messaging.jpg
9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przedłużenie usługi

@Mateuszpyciu w trakcie działania usługi, nie am możliwości jej przedłużenia. Jeżeli masz włączona cyklicznie, to zostanie przedłużona z automatu, w innym przypadku, jak dostajesz sugestię w SMS-ach, należy najpierw wyłączyć, aby ponownie włączyć, ale możesz stracić uzbierane GB.

 

Jeżeli boisz się o utratę środków z konta z powodu np. SMS-ów premium, to w aplikacji pozakładaj blokady na usługi premium, SMS-y i MMS-y wychowanice, przychodzące, połączenia pod 070 i 0800, kontrolę rodzicielską itp. Możesz również zadzwonić na infolinię: 510 100 100 (opłata 1,5 PLN za połączenie, niezależnie od długości rozmowy z oferty na kartę) lub napisać na czacie z prośbą o włączenie blokady premium.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Przedłużenie usługi

@Mateuszpyciu cześć 🙂

 

Jeżeli masz aktywny pakiet cykliczny "Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + pakiet GB", to jak wspomniał @ketrasaArtur pakiet automatyczne się odnowi. Nie musisz jej wyłączać wcześniej. 

Regulamin pakietu cyklicznego. 

 

Jeżeli zaś chodzi Ci o jednorazowy pakiet "Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + pakiet GB" to spróbuj aktywować kolejny pakiet np. przy użyciu krótkiego kodu lub przez wysłanie sms. 

Jeżeli chciałbyś aktywować pakiet na 31 dni za 25 zł to użyj kodu *115*1*31# lub sms o treści AKT31 lub START pod nr 696. 

Więcej opcji znajdziesz w TYM Regulaminie. 

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Przedłużenie usługi

Witaj @Mariusz   nocną porą 🙂

Może wiesz jak to się ma do pakietu za 300 PLN na rok ? ( jednorazowy )

Mam na nim dalej niewykorzystane 1 TB internetu, a pakiet ważny do 6 go czerwca . Jak myślisz czy aktywując następny pakiet na rok stracę ten 1 TB ?  ( pewno tak grrrr )

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przedłużenie usługi

@wscieklaewka jak miałaś do tej pory, to tak samo powinnaś mieć. Masz przecież prawa nabyte. Jak rok temu aktywowałaś, to tak samo powinnaś mieć. Za kilka dni sama się przekonasz.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Przedłużenie usługi

@wscieklaewka  GB i okresy ważności się zsumują. Punkt 6 i 10 regulaminu:

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/27836/5d10e95c-2f7c-4e37-827f-8af1def47d4a

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Przedłużenie usługi


@Katani1napisał(-a)

@wscieklaewka  GB i okresy ważności się zsumują. Punkt 6 i 10 regulaminu:

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/27836/5d10e95c-2f7c-4e37-827f-8af1def47d4a

 


@Katani1 

Znaczy się nie przepadnie 1 TB 😃

Nie czytałam regulaminu ani wcześniej ani z Twojego linku, ale jak ciut dojdę do siebie po nocnym buszowaniu to zajrzę i poczytam. Byłam przekonana, że te GB stracę aktywując następny pakiet roczny. Pewno otrzymam SMS-a troszkę wcześniej o kończącym się terminie owego pakietu.

Dzięki Ci wielkie 🙂


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 26
  • 0

Przedłużenie usługi

Właśnie fajne w tym pakiecie jest to, że czy maz pakiet 7-dniowy czy całoroczny to jeśli przedłużysz (automatycznie czy ręcznie) w okresie jego trwania to nic nie przepada ❤️ obyśmy mogli się nim cieszyć jak najdłużej.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Przedłużenie usługi

@Mateuszpyciu 

To ja tak tylko dodam. SMS-y, które dostajesz oznaczają, że masz włączony pakiet Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB w wersji cyklicznej, a próbujesz włączyć pakiet w wersji jednorazowej, co nie jest możliwe.

Mając pakiet cykliczny, możesz włączyć kolejny pakiet cykliczny w okresie ważnosci (uwaga! liczba odnowień będzie liczony od nowa), a także zmienić wariant pakietu. Ilość GB i okres ważności się zsumują.

 

Mając pakiet jednorazowy, możesz włączyć kolejny pakiet jednorazowy, okres ważności i ilość GB się zsumują.

Możesz też wtedy włączyć wariant cykliczny, również ilość GB i okres ważności się zsumują, ale pakiet będzie aktywny jako cykliczny i odnawiać się zgodnie z wybranym wariantem - tym samym nie będziesz mógł włączyć jednorazowego do momentu wyłączenia pakietu 🙂

 

Podsumowując:

Polecam tak jak reszta użytkowników pisała poczekać na automatycznie odnowienie pakietu. Jeśli mimo wszystko chcesz dokonać odnowienia już teraz, powinieneś włączyć pakiet cykliczny, nie jednorazowy.

Zrobisz to w Mój Orange lub kodem *115*2*31# i zielona słuchawka 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Przedłużenie usługi


@Jareknapisał(-a)

.

Mając pakiet cykliczny, możesz włączyć kolejny pakiet cykliczny w okresie ważnosci (uwaga! liczba odnowień będzie liczony od nowa), a także zmienić wariant pakietu. Ilość GB i okres ważności się zsumują.

Na jakiej podstawie dokupienie pakietu zgodnie z pkt.7 powoduje zerowanie licznika odnowień automatycznych???

Owszem, dokupiony ręcznie pakiet ma tak jakby licznik odnowień zerowy, a w zasadzie nie ma licznika bo to nie automatycznie odnowienie.

 

PS. Nie polecam kodu, bo tu rzeczywiście może dojść do zerowania.

A w ogóle to kod nie zadziała bez ręcznego wyłączenia, które powoduje zerowanie licznika odnowień i GB.