Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie listopadowej promocji doładowania

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 932
  • 4

Przedłużenie listopadowej promocji doładowania

W listopadzie pojawiła się "pierwszośrodowa" promocja polegająca na dodaniu 100GB za doładowanie za co najmniej 10zł. Skończyła się 30 listopada i została wznowiona 6 grudnia.

I właśnie z tym "wznowieniem" po pięciodniowej przerwie niektórzy mają problem... 🙂

 

Choć regulamin został zmodyfikowany tylko co do daty końcowej to są głosy, że to "nieładnie", że to powinna być nowa promocja grudniowa (kto by nie chciał przytulić drugiego 100GB...)

 

No i pojawiły się też informacje, że komuś tak udało się w grudniu ponownie uzyskać pakiet 100GB mimo, że w listopadzie już dostał. Ja akurat nie mam w grudniu w planie doładowania za 10 zł ale może ktoś próbował?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9901
  • 85

Przedłużenie listopadowej promocji doładowania

Cześć @Ianus72 

Listopadowa promocja 100 GB za doładowanie online została przedłużona do 31 grudnia 2023 roku. 100 GB za doładowanie online to usługa promocyjna (zwana dalej „Promocją”) dostępna dla Abonentów (zwanych dalej „Abonentami”) taryf Orange Free na kartę, Zawsze Bez Limitu i IoT. W ramach Promocji Abonent otrzymuje 100 GB na 30 dni po doładowaniu Konta Głównego za minimum 10 zł za pomocą konta Mój Orange lub na stronie doladowania.orange.pl.  

Najważniejsze punkty regulaminu:

3. Ważność darmowych GB to 30 dni od momentu przyznania.
4. Konkretny numer telefonu może skorzystać z Promocji jeden raz.
5. Ważność doładowań pozostaje bez zmian.
6. Włączenie Promocji nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu doładowania Konta Głównego. Potwierdzeniem włączenia Promocji jest SMS zwrotny.
7. Promocja zostanie włączona automatycznie i będzie aktywna na danym numerze Abonenta.

Więcej informacji w załączonym regulaminie

Pozdrawiam 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52692
  • 710

Przedłużenie listopadowej promocji doładowania

@Ianus72 niestety w listopadzie nie skorzystałem z promocji, więc już nie sprawdzę.

W temacie:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Prezent-na-kart%C4%99-w-pierwsz%C4%85-%C5%9Brod%C4%9...

był poruszany ta sama sprawa.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9901
  • 85

Przedłużenie listopadowej promocji doładowania

Cześć @Ianus72 

Listopadowa promocja 100 GB za doładowanie online została przedłużona do 31 grudnia 2023 roku. 100 GB za doładowanie online to usługa promocyjna (zwana dalej „Promocją”) dostępna dla Abonentów (zwanych dalej „Abonentami”) taryf Orange Free na kartę, Zawsze Bez Limitu i IoT. W ramach Promocji Abonent otrzymuje 100 GB na 30 dni po doładowaniu Konta Głównego za minimum 10 zł za pomocą konta Mój Orange lub na stronie doladowania.orange.pl.  

Najważniejsze punkty regulaminu:

3. Ważność darmowych GB to 30 dni od momentu przyznania.
4. Konkretny numer telefonu może skorzystać z Promocji jeden raz.
5. Ważność doładowań pozostaje bez zmian.
6. Włączenie Promocji nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu doładowania Konta Głównego. Potwierdzeniem włączenia Promocji jest SMS zwrotny.
7. Promocja zostanie włączona automatycznie i będzie aktywna na danym numerze Abonenta.

Więcej informacji w załączonym regulaminie

Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 932
  • 4

Przedłużenie listopadowej promocji doładowania

@Pablo5Skorzystałem w listopadzie i nie narzekam 😉 Ale przez to wznowienie dopiero w środę faktycznie trochę namieszali i dali pole do popisu malkontentom...

Niestety są ludzie, którzy zamiast cieszyć się, że coś dostali to straszą Orange sądem, że nie dostali dwa razy. 🙂 A ja już mam z tych różnych promocji tyle GB, że pewnie ich nigdy nie wykorzystam...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9901
  • 85

Przedłużenie listopadowej promocji doładowania

@Ianus72ta promocja 100 GB  na 30 dni za doładowanie online za minimum 10 zł to super promocja. Duży zapas GB do wykorzystania dla osób które surfują w internecie. Jeszcze Ci co nie skorzystali z tej promocji mogą skorzystać z niej do 31 grudnia  @Ianus72  napewno te GB wykorzystasz 😉

Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 932
  • 4

Przedłużenie listopadowej promocji doładowania


@Pablo5napisał(-a)

napewno te GB wykorzystasz 😉

Pozdrawiam 🙂


@Pablo5Wykorzystam. Tym bardziej, że u mnie są ważne znacznie dłużej niż 30 dni 🙂