Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie konta i internetu o rok orange free


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 18
  • 0

Przedłużenie konta i internetu o rok orange free

Witam, chcialem przedluzyc Internet o rok w Orange Free na karte. Wszedlem w Moj Orange i za29 zl przeluzylem,  tylko ze przedluzylo mi to wylacznie konto glowne, a internet pozostal nieprzedluzony. Czy sie wlasnie sfrajerowalem? Czym sie rozni ta usluga od uslugi Konto wazne rok za 9 zl? Czy zeby przedluzyc internet musze zaplacic kolejne 29 zl i wyslac AKT365 na 411?


Screenshot_2022-07-31-12-32-53-224_pl.orange.mojeorange.jpg
8 ODPOW. 8

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Przeluzenie konta i internetu o rok orange free

Hej,

Do przedłużenia GB jest troszkę inna promocja "Więcej czasu na internet" o której piszesz, czyli SMS o treści AKT365 lub *101*365#

 

Aktywowana przez Ciebie promocja to "Więcej czasu na wszystko".

 

Odsyłam do poniższych linków:

Więcej czasu na internet

 

W załączniku regulamin promocji.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 18
  • 0

Przeluzenie konta i internetu o rok orange free

Czyli podsumowujac, musze wydac 2x29 zl zeby raz przedluzyc waznosc konta, a drugi raz waznosc pakietu internetowego? 

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Przedłużenie konta i internetu o rok orange free

@Volfeer wystarczyło raz, ale ta promocję na przedłuzenie, co podał @Ron. Przez aplikacje nie polecam, bo czasami wprowadza w błąd. Najlepiej podpytać na forum, uniknie się dodatkowych kosztów.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1596
  • 5455
  • 59

Przedłużenie konta i internetu o rok orange free

Kolejna osoba naciągnięta na zbędną usługę.

Włączana w ten sposób usługa o mylącej nazwie Więcej czasu na wszystko powinna być powiązana z usługą Za darmo w Orange.

Wrzuciłem kiedyś pomysł na zmianę prezentacji usług w MO oraz opisałem problem na forum.

Wyświetlenie a co za tym  idzie możliwość aktywacji usługi w MO Więcej czasu na wszystko tylko przy aktywnej usłudze Za darmo w Orange.

Przy nie aktywnej usłudze Za darmo w Orange może wyswielać się usługa Więcej czasu na Internet.

@Volfeerreklamuj na czacie i nawet bądź upierdliwym, ale bez przesady. W razie problemów poproś o przekazanie sprawy wyżej i nr reklamacji.

 

Powód reklamacji

np.

Nie korzystam z Usługi Za darmo w Orange dla której usługa Więcej czasu na wszystko jest przeznaczona.

Zamierzałem przedłużyć Internet o 365 dni

Usługa więcej czasu na Internet nie jest widoczna w odpowiedni sposób, aby nie zrobić błędu i skorzystać z guzika o mylącej nazwie.

Proszę o anulowanie usługi i zwrot kosztów.

 

PS. 300 GB trochę testuje nowe możliwości konta 411 (powiązanie albo raczej częściowy brak powiązania, że stanem aktywnym)

Wkrótce, a może już już Wiecej czasu na internet nie będzie ustawiało ważności konta na wychodzące i w regulaminach nic nie trzeba zmieniać.

Takiej reakcji Orange można się spodziewać


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 18
  • 0

Przedłużenie konta i internetu o rok orange free

Udalo się przez BOK zamienienie uslug. Nawet nie musialem skladac reklamacji i byc upierdliwym. Sama pani zaproponowala, ze zamieni. Widac wiedza o co chodzi i liczą, ze ktos machnie ręką. 

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Przedłużenie konta i internetu o rok orange free

@Volfeer , dzięki za info. 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1596
  • 5455
  • 59

Przedłużenie konta i internetu o rok orange free

@VolfeerCieszę się, że BOK rozwiązał od ręki Twój problem.

 

PS. Teraz zauważyłem, że przy stanie pasywnym konta usługę Więcej czasu na wszystko można zakupić z zablokowanych środków naciskając guzik [DOKUP DNI WAŻNOŚCI]

To też jest naciąganie na droższą usługę jak nie ma się włączonej usługi Za darmo w Orange.lub Numeru bez limitu.

Taniej wyjdzie wykupienie jednorazowego nolimitu za 1 zł z zablokowanych środków i następnie włączenie RWK za 9 zł.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Przedłużenie konta i internetu o rok orange free

Zawsze można aktywować za darmo w Orange. 

 

Ps. Taka ciekawostka, że zieloni wprowadzili wykluczanie się tych usług. Więc Orange nr 1.