Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Promocje doładowań w Orange

Anonim

Nie dotyczy

Promocje doładowań w Orange

Witam wszystkim, zakładam ten temat w celu tego, abyśmy mogli na bieżąco informować się o nowych promocjach doładowań. Co jakiś czas Orange organizuje kilkudniowe promocje doładowań - każdy z Was kto znajdzie jakieś info na temat takiej promocji niech się z nami w tym wątku podzieli. Druga sprawa - jak oceniacie promocje doładowań. W moim odczuciu Orange mogłoby się w tej kwestii troszkę bardziej starać. Obecnie robiąc doładowanie przez stronę doladowania.orange.pl dostajemy 10% na konto promocyjne. Środki te ważne są przez 14 dni i są do wykorzystania na usługi wyłącznie w Orange (połączenia, smsy, transfer danych - poza pakietami). Jak oceniacie promocje doładowań w Orange? Co byście polecili i jaką promocję doładowań zorganizowalibyście ponownie? Miło będzie poczytać Wasze opinie na ten temat - może nasz operator zaczerpnie z tego tematu trochę "weny" w momencie tworzenia nowych promocji 🙂

24 ODPOW. 24

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Promocje doładowań w Orange

Ja chcę przedłużenia promocji na Player.pl bo mi się skończyła :(((((((((
Anonim

Nie dotyczy

Promocje doładowań w Orange

@Piotrekk85 dobre promocje szybko się kończą 😜 Taki to już jest 😜


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Promocje doładowań w Orange

@Anonim, widziałem na blogu, że ludzie z Orange Ci odpisują. Weź im szepnij słówko 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Promocje doładowań w Orange

@Piotrekk85 zapraszam na Blogi, jestem tam już ponad 7 lat 🙂 Z tego co wiem to była to promocja jednorazowa 🙂 Pozdrawiam. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 12
  • 0

Promocje doładowań w Orange

promocje z przyznaniem złotówek na połączenia w sieci przy włączonych pakietach do wszystkich są bez sensu.

gdy nie włączysz do wszystkich to owszem masz te 20-30zł do orange ale więcej zapłacisz za resztę połączeń niż cena pakietu do wszystkich. i tak niby masz bonus ale faktycznie nie ma sensu z niego korzystać 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Promocje doładowań w Orange

W przypadku pakietów no limit masz rację. Osobiście uważam że środki promocyjne powinny być ważne tyle co konto główne.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Promocje doładowań w Orange

na Skycash jest 20% na konto promocyjne (to nie nowość)
http://www.skycash.com/promocja-orange/

ew. promocja doładowanie plus zakup światłowodu - szansa na smartfon http://orangepromocje.pl/
Anonim

Nie dotyczy

Promocje doładowań w Orange

30% więcej przez najbliższe kilka dni. Szczegóły na stronie z doładowaniami od Orange.
Anonim

Nie dotyczy

Promocje doładowań w Orange

ps. promocja kończy się dzisiaj, więc jeśli ktoś się ma doładować to....niech się spieszy, pozdrawiam.