Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z pakietem rozmowy i sms-y do wszystkich + GB w roamingu.

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problemy z pakietem rozmowy i sms-y do wszystkich + GB w roamingu.

Mam wykupiony pakiet SMS rozmowy +Internet wyjechałem na Słowację nie mogę pisać,dzwonić do nikogo

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5467
  • 184

Problemy z pakietem rozmowy i sms-y do wszystkich + GB.

A masz środki na koncie ? Pomimo wykupionego pakietu obowiązują Cię dopłaty w roamingu.

 

Od 18 czerwca użytkownikom taryf na kartę Orange i nju, korzystającym z usług roamingowych na terenie UE, do ceny połączenia czy transmisji danych „jak w kraju” doliczona będzie symboliczna opłata dodatkowa. Wyniesie ona 5 gr za minutę połączenia wykonanego, 2 gr za minutę połączenia odebranego, 1 gr za wysłany SMS oraz niecały grosz za MMS lub megabajt transmisji danych.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5467
  • 184

Problemy z pakietem rozmowy i sms-y do wszystkich + GB.

A masz środki na koncie ? Pomimo wykupionego pakietu obowiązują Cię dopłaty w roamingu.

 

Od 18 czerwca użytkownikom taryf na kartę Orange i nju, korzystającym z usług roamingowych na terenie UE, do ceny połączenia czy transmisji danych „jak w kraju” doliczona będzie symboliczna opłata dodatkowa. Wyniesie ona 5 gr za minutę połączenia wykonanego, 2 gr za minutę połączenia odebranego, 1 gr za wysłany SMS oraz niecały grosz za MMS lub megabajt transmisji danych.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 2
  • 0

Problemy z pakietem rozmowy i sms-y do wszystkich + GB.

niestety tak jest i to przy internecie sporo zabiera


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10917
  • 64

Problemy z pakietem rozmowy i sms-y do wszystkich + GB w roamingu.

@Enduro, czy sprawa została wyjaśniona? Któraś z powyższych odpowiedzi rozwiązuje temat i oznaczamy jako rozwiązanie?