Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z wyłączeniem lejka przez BOK Orange


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Problem z wyłączeniem lejka przez BOK Orange

Witam!

Zgłaszałem kilkakrotnie i jest problem z tzw. Ograniczeniem prędkości transmisji danych tj. popularny lejek internetowy sam się uruchamia i nie można go wyłączyć. Tym bardziej na Mój Orange czy dzwoniąc na BOK Orange. Moje pytanie brzmi w jaki sposób można to wyłączyć i w jakim terinie to by miało być w jakim czasie?

12 ODPOW. 12

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Problem z wyłączeniem lejka przez BOK Orange

@cedricco1 załącza się Tobie lejek techniczny, czy lejek po wykorzystaniu pakietu GB?

 

Informacje na temat lejka technicznego:

https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/Internet-mobilny-Orange-a...

Najczęściej po 24 godzinach jest ponownie pełna prędkość.

 

Jeżeli chodzi o lejek po wykorzystaniu danych GB, to proponuję nie wyłączać, bo są spore koszty potem naliczane. Lepiej sobie kupić dodatkowy pakiet GB lub starter za 5 PLN, gdzie do wykorzystania jest 6 GB na 14 dni.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z wyłączeniem lejka przez BOK Orange

Sms o tresci STOP LEJEK na 80733


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Problem z wyłączeniem lejka przez BOK Orange

Coś takiego...

Ograniczenie prędkości transmisji danych

Ograniczenie kosztów korzystania z Internetu


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Problem z wyłączeniem lejka przez BOK Orange

@cedricco1 jeżeli intensywnie korzystasz z internetu mobilnego istnieje możliwość ograniczenia prędkości na około 24 godziny. To lejek techniczny.

 

Jeżeli masz lejek nałożony, bo wykorzystałeś pakiet GB, to po zdjęciu lejka mogą zostać naliczone dodatkowe koszty. Uważam, że lepiej dokupić starter, jak wcześniej wspomniałem lub pakiet GB na dany numer.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Problem z wyłączeniem lejka przez BOK Orange

Samo się uruchamia 

Ograniczenie prędkości transmisji danych

Ograniczenie kosztów korzystania z Internetu wysłałem ten sms i nie pomogło...

 

Proszę o rozwinięcie tematu w powyższej kwestii jak to wyłączyć? Ta usługa ma się nie uruchamiać bez powrotnie ma być wyłączona bez powrotnie!

 

______________

* Scalono wpisy - moderator Bartłomiej


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z wyłączeniem lejka przez BOK Orange

@cedricco1 sprobuj wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod: *101*86# i zielona sluchawka


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1595
  • 5445
  • 59

Problem z wyłączeniem lejka przez BOK Orange


@byczyn_86napisał(-a)

@cedricco1 sprobuj wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod: *101*86# i zielona sluchawka


Jak chce świadomie wykorzystać środki z konta promocyjnego na którym uzbierał tysiące złotych to i owszem można zaryzykować.

 

PS np. Gole nie mają lejka i trzeba uważać jak nie ma innych pakietów, bo można sobie wyczyścić konto.

I jeszcze uniwersalna porada:

Wyjmij i delikatnie oczyść kartę SIM - najskuteczniejsze placebo na wszelkie problemy z LTE.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Problem z wyłączeniem lejka przez BOK Orange

Nie pomaga temat dalej otwarty ale dziękuję za propozycje wyłączenia tego ustrójstwa!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Problem z wyłączeniem lejka przez BOK Orange

Usługa widoczna w mój Orange pod nazwą Ograniczenie prędkości transmisji danych będzie zawsze aktywna jak masz usługę po której jest lejek. Musisz sprawdzić jej status czy naprawdę prędkość jest ograniczona. 

Screenshot_2020-09-05-17-37-46-984_com.android.chrome.jpg