Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z przyznaniem kredytu na uzupełnienie kwoty pakietu internetowego

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 2

Problem z przyznaniem kredytu na uzupełnienie kwoty pakietu internetowego

Witam.

Otóż mam następujący problem : Dodładowałem konto kwotą 5zł,i chciałem kupić internet 6GB za 6ZŁ. Oczywiście mimo brakującej kwoty, mimo wysłania SMS (AKT6), dostaję SMS zwrotny, że brakuje mi określonej kwoty, i że w ciągu 15 minut odpowiadając "TAK", mogę dostać kredyt, jednocześnie kupując ten internet. Jednak 3-4 minuty po wysłaniu SMS aktywacyjnego dostaję ten zwrotny SMS. oczywiście odpowiadam, natomiast za chwilę dostaję następujący SMS "Upłynął czas na przyznanie kredytu". Dlaczego tak jest, skoro odpowiadam przed upływem czasu (straciłem na tym już część środków na koncie)?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 2

Problem z przyznaniem kredytu na uzupełnienie kwoty pakietu internetowego


pablo_ck napisał(-a):

Tutaj masz dokładną listę usług na które przyznawany jest kredyt: http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4004216603,article.html Nie ma wśród nich pakietu 6GB za 6 zł, dlatego nie możesz uzyskać zgody na "kredyt". Mam nadzieję że pomogłem, pozdrawiam.


Niestety, ale byłeś w błędzie. W końcu udało mi się to załatwić przez BOK. Nie dość, że bez brania tego kredytu , to dostałem jeszcze 1GB w bonusie. I to jest podejście do klienta. Pozdrawiam 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Problem z przyznaniem kredytu na uzupełnienie kwoty pakietu internetowego

Jeśłi jest to nowy starter to kredyt nie będzie Ci przyznany. Starter musi być aktywny 31 dni by aktywowała Ci się usługa "kredyt". Pozdrawiam.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 2

Problem z przyznaniem kredytu na uzupełnienie kwoty pakietu internetowego

Starter ma już ponad miesiąc. Kredyt już kilka razy udało mi się wziąć ale to w innym przypadku

Anonim

Nie dotyczy

Problem z przyznaniem kredytu na uzupełnienie kwoty pakietu internetowego

Tutaj masz dokładną listę usług na które przyznawany jest kredyt: http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4004216603,article.html Nie ma wśród nich pakietu 6GB za 6 zł, dlatego nie możesz uzyskać zgody na "kredyt". Mam nadzieję że pomogłem, pozdrawiam.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 2

Problem z przyznaniem kredytu na uzupełnienie kwoty pakietu internetowego

Gdyby nie było, to bym nie dostał SMS'EM propozycji kredytu przecież... Na pewno jest jakiś błąd, i nie odpuszczę szybko


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 2

Problem z przyznaniem kredytu na uzupełnienie kwoty pakietu internetowego


pablo_ck napisał(-a):

Tutaj masz dokładną listę usług na które przyznawany jest kredyt: http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4004216603,article.html Nie ma wśród nich pakietu 6GB za 6 zł, dlatego nie możesz uzyskać zgody na "kredyt". Mam nadzieję że pomogłem, pozdrawiam.


Niestety, ale byłeś w błędzie. W końcu udało mi się to załatwić przez BOK. Nie dość, że bez brania tego kredytu , to dostałem jeszcze 1GB w bonusie. I to jest podejście do klienta. Pozdrawiam 😉

Anonim

Nie dotyczy

Problem z przyznaniem kredytu na uzupełnienie kwoty pakietu internetowego

@Sadman001 na liście która jest dostępna nie widnieje 6GB za 6 zł. Tak więc w błędzie może nie byłem, tylko błędną listę ma Orange 😜 Fajnie że udało Ci się załatwić tą sprawę. Pozdrawiam. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z przyznaniem kredytu na uzupełnienie kwoty pakietu internetowego

Lista na stronie www nie jest kompletna. Regulamin tej opcji w pdfie nie precyzuje usług.