Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z odzyskaniem ekstra numeru


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Problem z odzyskaniem ekstra numeru

► Wątek został wyodrębniony z tematu Dwie karty SIM z numerem głównym i ekstra numerem ? - Moderator Wiktor ◄

 

Witam

Mam problem z odzyskaniem ekstra numeru, a mianowicie w momencie odnowienia nie miałem środków na koncie zgodnie z instrukcją doładowałem konto i wybrałem kod do odzyskania numeru w ciągu 7 dni niestety nie działa a chce ten numer odzyskac gdyż mam go dwa lata nie wspominając o środkach na tym numerze zgodnie z opisem usługi taka możliwość jest ale ona nie działa, z tego co usdało mi sie w sieci znaleźć nie jestem jedyny.

10 ODPOW. 10

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Problem z odzyskaniem ekstra numeru

@tiamat811, próbowałeś wysłać bezpłatnego sms o treści PRZEDLUZ pod nr 8041? 

 

Jeżeli komenda sms również nie zadziała, zgłoś problem u Doradcy Orange na czacie. 

 

Jeżeli upłynęło 7 dni, nie da rady już odzyskać poprzedniego numeru. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Problem z odzyskaniem ekstra numeru

Próbowałem wszystkiego, dwóch doradców, 5 razy resetowany telefon, pokazuje ze nr aktywny kasa z konta znikła a numer nie działa.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Problem z odzyskaniem ekstra numeru

a minął na razie jeden dzień, naprawdę fajny temat ten ekstra nr, ale jak dla mnie nie dopracowany bubel wyszedł, jak konsultanci nie mogą tego ogarnąć to juz raczej moge zapomnieć i ewentualnie wykupić kolejny ale czuje się oszukany bo wyraźnie jest napisane ze do 7 dni można nr odzyskać


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Problem z odzyskaniem ekstra numeru

Czyli numer udało się odzyskać, a on nie działa?

 

Zatem jedynie można poprosić Doradcę o przekazanie problemu dalej do technicznego. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Problem z odzyskaniem ekstra numeru

No i tak tez zrobię


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Problem z odzyskaniem ekstra numeru

To dla potomnych mnie numeru się odzyskać nie udało nikt z Orange się nie kontaktował pomimo ze sprawa była zgłoszona dwóm konsultantom tak więc wykupiłem kolejny numer, szkoda ze kasa przepadła, a dla tych którzy sa przywiązani do swojego ekstra nr pilnujcie stanu konta głównego bo jak będzie mniej niż 3 zł a akurat będzie odnowienie to raczej ekstra numeru już nie odzyskacie, a przynajmniej tak temat wygląda na chwilę obecną.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Problem z odzyskaniem ekstra numeru

Nie miałeś środków czy miałeś numer w okresie pasywnym (tylko na odbieranie)?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Problem z odzyskaniem ekstra numeru

Miałem na koncie około 1,50 wiec za mało do odnowienia


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Problem z odzyskaniem ekstra numeru

A skladales reklamację czy zgłoszenia techniczne?