Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Poziom 9, Poszukiwacz
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z bonusem na rejestrację.

Witam, kilka dni temu zarejestrowałam swój numer w Orange lecz, gdy chciałam odebrać bonus pojawił się problem, ponieważ dostałam smsa zwrotnego, że mój numer nie jest uprawniony do odebrania bonusu. Ktoś może wie dlaczego? 

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Pracuję w Orange
  • 803
  • 1391
  • 154

[ Edytowane ]

Ten SMS oznacza brak ważnego konta głównego. Doładuj konto, i wyślij ponownie SMS o treści BONUS pod numer 80028 Emotikon: Szczęśliwy

Po doładowaniu, warto wysłać SMS o treści START pod numer 8002, w celu aktywacji Konta Ważnego Rok, i wydłużenia ważności konta o cały rok Emotikon: Szczęśliwy
Usługa jest bezpłatna, jeśli jesteś w Orange na kartę ponad 93 dni. W przeciwnym wypadku, kosztuje 3 zł (jednorazowo).

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.
0 Lubię to
Odpowiedz

Wszystkie odpowiedzi:
Pracuję w Orange
  • 803
  • 1391
  • 154

[ Edytowane ]

Ten SMS oznacza brak ważnego konta głównego. Doładuj konto, i wyślij ponownie SMS o treści BONUS pod numer 80028 Emotikon: Szczęśliwy

Po doładowaniu, warto wysłać SMS o treści START pod numer 8002, w celu aktywacji Konta Ważnego Rok, i wydłużenia ważności konta o cały rok Emotikon: Szczęśliwy
Usługa jest bezpłatna, jeśli jesteś w Orange na kartę ponad 93 dni. W przeciwnym wypadku, kosztuje 3 zł (jednorazowo).

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.
0 Lubię to
Odpowiedz