Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prezent "Tłusty Czwartek" tel. na kartę bez internetu

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Prezent "Tłusty Czwartek" tel. na kartę bez internetu

Jak włączyć tę usługę w komputerze na koncie Mój Orange?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Prezent "Tłusty Czwartek" tel. na kartę bez internetu

@inya1 tu masz informacje jak aktywować pakiet, bez konieczności wychodzenia na konto Mój Orange:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Nielimitowane-rozmowy-SMS-y-i-MMS-y-oraz-5GB-na-5-dn...

Nie możesz na numerze, na którym chcesz aktywować mieć aktywnego pakietu za 25 lub 30 PLN.

Wystarczy wysłać SMS, info w linku.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Prezent "Tłusty Czwartek" tel. na kartę bez internetu

@inya1 Zgodnie z regulaminem aby skorzystać z promocyjnej usługi należy zalogować się do aplikacji mobilnej Mój Orange i w zakładce Dla Ciebie aktywować promocję poprzez SMS wygenerowany przez aplikację. Nie ma mozliwosci wlaczenia uslugi na komputerze. W zalaczniku regulamin. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Prezent "Tłusty Czwartek" tel. na kartę bez internetu

@inya1 tu masz informacje jak aktywować pakiet, bez konieczności wychodzenia na konto Mój Orange:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Nielimitowane-rozmowy-SMS-y-i-MMS-y-oraz-5GB-na-5-dn...

Nie możesz na numerze, na którym chcesz aktywować mieć aktywnego pakietu za 25 lub 30 PLN.

Wystarczy wysłać SMS, info w linku.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Prezent "Tłusty Czwartek" tel. na kartę bez internetu

@ketrasaArtur Wielkie dzięki. Zadziałało 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Prezent "Tłusty Czwartek" tel. na kartę bez internetu

@inya1 cieszę się, że usługa działa bez niepotrzebnego kombinowania z kontem Mój Orange i zgodami marketing owymi.

 

Swoją drogą zastanawia mnie, czemu Orange wprowadziło opcję aktywacji pakietu przez apkę, skoro i tak jest konfigurowany SMS do wysłania? Czyżby konieczność zaznaczenia przez klienta zgody marketingowej, aby skorzystać z pakietu?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Prezent "Tłusty Czwartek" tel. na kartę bez internetu

@ketrasaArtur Nie mam pojęcia. Tu nie chodzi o zgody marketingowe. Wprowadzając aktywację pakietu przez aplikację Orange wykluczyło z możliwości skorzystania z Prezentu posiadaczy starszych telefonów, takich jak mój, w których nie da się zainstalować aplikacji Mój Orange. Dla mnie to po prostu skandal.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5385
  • 57

Prezent "Tłusty Czwartek" tel. na kartę bez internetu

@inya1Widać, że nie zrozumiałeś poprzednich wpisów.

Aplikacja tylko ułatwiała wysłanie standardowego SMSa, którego można było wysłać także z routera lub dowolnego telefonu bez aplikacji. To nie fiolet.

Ale co z tego, jak teraz mobilny internet przypomniał sobie prędkości SDI.

 

PS. Z promocjami już tak jest, że nie raz trzeba kombinować lub szukać rozwiązania najbardziej optymalnego.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 96
  • 306
  • 2

Prezent "Tłusty Czwartek" tel. na kartę bez internetu


@inya1napisał(-a)

@ketrasaArtur Nie mam pojęcia. Tu nie chodzi o zgody marketingowe. Wprowadzając aktywację pakietu przez aplikację Orange wykluczyło z możliwości skorzystania z Prezentu posiadaczy starszych telefonów, takich jak mój, w których nie da się zainstalować aplikacji Mój Orange. Dla mnie to po prostu skandal.


Skandal ze co ?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Prezent "Tłusty Czwartek" tel. na kartę bez internetu

@andrzej1441Ty nie zrozumiałeś. Żeby wysłać SMS trzeba było znać hasło i nr, na który to hasło trzeba wysłać. Bez aplikacji nie można było tego zrobić, bo nigdzie na portalu Orange tych danych nie było.
Zrobiłam to dopiero, jak te dane podał @ketrasaArtur czyli osoba z zewnątrz.