Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prawie puste konto a Doładowałem


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Prawie puste konto a Doładowałem

Witam oco chodzi Doładowałem Konto 3x po 10 zł I raz po 5 z czego miałem kredyt 5 zł ale doszlo co do czego kredyt sciagniety lecz niestety nie doszly mi pieniadze na konto moje konto wynosi 15 zł a powinienem miec 30 mój nr 515XXXXXX proszę o odpowiedz
3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Prawie puste konto a Doładowałem

Ukryj numer - tutaj nikt Ci nie pomoże.
Skontaktuj się z BOK na czacie http://orange.pl/kontakt

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Prawie puste konto a Doładowałem

Jak sprawdzić, ile środków jest na koncie, na co zostały zużyte samodzielnie.

 

  1. Sprawdź stan konta kodem *124*# - dane w Mój Orange aktualizują się z opóźnieniem.
  2. Jeśli się nie zgadza, sprawdź w Informacje > Historia doładowań, czy nie został włączony jakiś pakiet.
  3. W Informacje > Bieżące wykorzystanie > Pełen wykaz, masz pełen wykaz, gdzie możesz sprawdzić, na co zostały wykorzystane środki.

Gdy się coś nie zgadza, albo nie widać.

Możesz skorzystać z czatu, na którym nasi doradcy z chęcią dla Ciebie sprawdzą sytuację, w dni robocze od 7 do 21:30 - wystarczy wejść na stronę kontaktu. Warto przed wejściem na czata, zalogować się do serwisu Mój Orange na numerze, którego sprawa dotyczy.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Prawie puste konto a Doładowałem

Cześć. Jest obecnie problem z doładowaniami. W ciągu dnia z automatu doładowania, które zrobiłeś mają wejść w życie. Zwyczanie poczekaj. Jest awaria z tym dzisiaj.