Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Potrzebuję otwarty NAT


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Potrzebuję otwarty NAT

Witam. Jako, że na moim totalnym pustkowiu nie ma NORMALNEGO internetu, to jestem zmuszony do korzystania z LTE (nie szukam żadnych umów jeżeli chodzi o internet mobilny, bo to bez sensu. A, że akurat orange wyszło z fajna promocją 1410gb, to doładowałem sobie 2x (400zł) żeby mieć spokój na jakiś czas i cieszę mordkę "ale super mam interneta hyhyhyhyhy dużo interneta hyhyh", a tu się okazuje, że LTE ma raka mózgu i większość sieci ma właśnie NAT restrykcyjny przez co nie mogę w pełni wykorzystać dobrodziejstw tego oto czegoś, a nie ukrywam, że BARDZO potrzebuję otwarty. Jestem w stanie nawet zapłacić o ile cena jest normalna, zobaczyłem w ofertach orange, że można właśnie uzyskać publiczny adres IP, ale to jest tylko dla firm - nie ma czegoś takiego dla prywatnego użytkownika? w dodatku użytkownika orange internet na kartę? Dla porównania dodam, że przykładowo w Plusie mam NAT otwarty, ale tam są takie pakiety biedne, że aż szkoda korzystać, a w Play mam nat umiarkowany, ale ja potrzebuję otwarty. Jeżeli ktoś jest w stanie pomóc, to właśnie prosze o pomoc

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Potrzebuję otwarty NAT

Na prepaidzie nie ma i raczej prędko nie będzie.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Potrzebuję otwarty NAT

No w Plusie jest więc chyba będę musiał się jednak przesiąść na Plusa, a szkoda... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Potrzebuję otwarty NAT

W plusie uważaj jaki masz apn...

A poza tym co chcesz osiągnąć? Nie ma obejść?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Potrzebuję otwarty NAT

Próbowałem wszystkiego. Co chce osiągnąć? mieć NORMALNY internet, a lte niestety do tego nie należy i od początku kiedy z tego korzystam są jakieś problemy, a największym problemem są żałosne pakiety nieadekwatne do ceny, wysokie pingi (skaczące) niestabilne łącze i miliard innych, a póki co chce żeby ten walony NAT był otwarty, po co tak ograniczać ludzi? 

Anonim

Nie dotyczy

Potrzebuję otwarty NAT

Play/Plus mają kiepski LTE, jak chcesz net bez ograniczeń to abonament, co do NAT to da się problem rozwiązać, ale to temat nie na to Forum, Google użyj jak nie masz wiedzy w tym temacie 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Potrzebuję otwarty NAT

@Anonim: na prepaidzie nic się nie zrobi. Chyba że znasz jakąś "magię" o której ja nie wiem.

@L902Jsa: Ograniczenia są po to by dla każdego "starczyło" internetu.
Jeśli dla Ciebie w Polsce pakiety są nieadekwatne to ceny, to spójrz sobie na zachód Europy. Tam jest 4-5 razy drożej.
Anonim

Nie dotyczy

Potrzebuję otwarty NAT

Co tu dużo pisać jest jak jest a ograniczenia muszą być, mi tam LTE w Orange pasuje, co do NAT to nic tu nie napiszę bo lepiej jak mniej ludzi zna dogłębnie ten temat, @L902Jsa krajowy Operator niestety na prepaid nie da ci tego co oczekujesz, szkoda zachodu z twojej strony.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Potrzebuję otwarty NAT

 

Ten abonament "bez ograniczeń" to 100gb, a później 1kb/s no fajny nolimit, póki co mam 2tb dzięki promocji dlatego TYLKO I WYŁĄCZENIE dlatego korzystam z orange, a co do tego "poszukaj w google" to proszę przeczytać jeszcze raz temat zanim zaczniesz mnie pouczać. Wyraźnie napisałem, że próbowałem wszystkiego. 

 

@Przypominam też, że na zachodzie zarobki są 4-5 razy większe... 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Potrzebuję otwarty NAT

To porównaj ceny z Czechami, Słowacją, Litwą...

Poza tym jak masz abonament bez ograniczeń, to chyba nie w Polsce. Każdy operator daje zastrzeżenie możliwości blokowania usług (poza ofertą na firmę).