Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podwyżki cen w ofercie na kartę


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Podwyżki cen w ofercie na kartę

Witaj @spiro 

Myślałam, że oni chcą likwidować moją taryfę 🤔 i się wystraszyłam co nieco. Natomiast jeśli chodzi o te podwyżki to powiem Ci szczerze, że ja do tej pory nie wiem ile wynosi u mnie minuta rozmowy gdyż od początku korzystam z pakietów, a obecnie do czerwca mam pakiet za 300 zł do wszystkich i 1 TB internetu którego pewnie nie wykorzystam ale za to się nagadam i popiszę SMS-y  do woli, 😁  gdy od gadania mnie gardło rozboli 🤑

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Podwyżki cen w ofercie na kartę

@wscieklaewka wygląda na to, że oferta na kartę dąży do tego, aby jak ktoś chce korzystać, to wykupywać miesięczny pakiet. Szkoda tylko, że niektóre pakiety minut zostały dezaktywowane 🙁


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Podwyżki cen w ofercie na kartę

Witaj nocną porą @ketrasaArtur  🙂

Ja myślę, że ta dezaktywacja fajnych pakietów niebawem powróci ( może w jakimś innym stylu ) - jam optymistka jest 😁


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Podwyżki cen w ofercie na kartę

Ciekawe, że podwyższenie standardowych stawek ma przynieść korzyści w przychodzie, czyli dużo ludzi nie korzysta z pakietów (to może akurat nie jest trafne w przypadku MMSów bo przecież nie ma pakietu z MMSami) czyli jest mało aktywnymi użytkownikami. Być może to numery służące przede wszystkim do odbierania połączeń. Zobaczymy jakie będą kolejne kroki ale tak sumując wszystkie ostatnie zmiany to sporo rzeczy jest zabranych lub wyższa stawka. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 24
  • 0

Podwyżki cen w ofercie na kartę

Podwyżki pojedynczych minut/smsów nie są problemem w Orange. Problemem jest to, że pomarańczowa oferta ma kartę przestaje być atrakcyjna dla tych co komunikują się oszczędnie. 200min/smsów za 14zł...łooo panie.. a 9zł za kumulujące się 120minut w cyklicznym pakiecie to było za mało stałego co miesięcznego dochodu dla operatora?

Virgin Mobile => 3zl 30min/smsów/300MB, 9zl 300min/smsów/1GB.

Szkoda, że nie chcecie takich klientów Orange Polska! 😥


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Podwyżki cen w ofercie na kartę

Dziś dostałem email(!) z wiadomością o podwyżkach. Niestety, Pan Mikołaj nie był uprzejmy wspomnieć których numerów dotyczy wiadomość. 

komunikat.jpg

 

A tak z ciekawości: kto dostał jakąkolwiek wiadomość o podwyżkach wrześniowo-październikowych?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Podwyżki cen w ofercie na kartę

@spiro dostałem dziś identycznego e-maila. Co do podwyżek wrześniowo-październikowych, to dostałem SMS-a z informacją o podwyżce, ale tylko na jeden najstarszy numer w sieci Orange. 

 

Anonim

Nie dotyczy

Podwyżki cen w ofercie na kartę

3 numery na kartę i zero powiadomień, ale jestem na bieżąco z ofertą, więc nie potrzebuję takich powiadomień.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Podwyżki cen w ofercie na kartę


@ketrasaArturnapisał(-a)

@spiro dostałem dziś identycznego e-maila. Co do podwyżek wrześniowo-październikowych, to dostałem SMS-a z informacją o podwyżce, ale tylko na jeden najstarszy numer w sieci Orange. 

 


To jesteś lepszy sort 😉 Ale dobrze wiedzieć że ktoś coś dostał. Bo to co zrobiono przy okazji likwidacji nowego go, to ręce opadają.

Anonim

Nie dotyczy

Podwyżki cen w ofercie na kartę

Ja w tym przypadku już dostałem maila a sprawdzałem u kogoś z rodziny nie dostał maila 

Jak Fioletowi to mi na wszystkie maile wysyłali