Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podwyżki cen w ofercie na kartę

Anonim

Nie dotyczy

Podwyżki cen w ofercie na kartę

Ja nie powiedziałem, że ma być tanio 😄 

Chodzi mi tylko o to, że podwyżka usług bez żadnego pakietu nie ma ekonomicznego uzasadnienia, gdyż stawki MTR i FTR będą tanieć w najbliższych latach do wartości, które będą około 10-11x tańsze od obecnych stawek. Oczywiście - jak ktoś dużo rozmawia, to wtedy korzysta z pakietów unlimited, tu nie ma wątpliwości - niemniej jednak takie podwyższanie IMO nie ma żadnego uzasadnienia. 

 

Co do MVNO - jak człowiek zapozna się z ofertami MNO, to wcale nie jest to już takie oczywiste 😉 MVNO też podwyższają ceny i powoli dobijają do tych wielkich marek. Wciąż jest taniej, jednak np. lepiej wziąć Flexa - 30 GB za 30 zł z Socialami bez limitu niż całą masę MVNO - nie oszukujmy się. Tak samo prepaid w Orange - oferta taka sama jak Flex, bez sociali. U innych operatorów jest już praktycznie to samo jeśli chodzi o ofertę, coraz częściej o wyborze będzie decydował zasięg w miejscu zamieszkania i pracy oraz jakość, na którą składać się będzie np. prędkość internetu, dodatki typu VoLTE, benefity np. nielimitowany transfer na dane serwisy za niewygórowaną cenę - a nie cena za podstawowy pakiet - bo te są faktycznie już ujednolicone. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Podwyżki cen w ofercie na kartę

i dlatego jestem w NJU mobile 🙂

mnie zatem te podwyżki nie dotyczą 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Podwyżki cen w ofercie na kartę

@Anonim  cena za minutę bez pakietu, jest od zawsze wysoka, choć pamiętam czasy gdzie w Era na pre-paid, minuta za krajowe połączenie była 2 zł czy więcej, jednak kto mało dzwonił, nie zbankrutował, więc nawet 50gr za minutę dla mało dzwoniących to akceptowane, kto ma krucho z kasą, puści sygnał i bez kosztów, ba tylko przychodzące trzeba mieć aktywne i 2 czy 5 zł na koncie 😃

Anonim

Nie dotyczy

Podwyżki cen w ofercie na kartę

Masz rację 😉 Mnie to osobiście nie dotyka, bo u mnie w domu mam jedynie jedną, starszą osobę której doładowuje 50 PLN na kilka miesięcy - wystarcza bez problemów. W razie "w" - zawsze można wziąć coś nielimitowanego. Reszta ma no-limit. Ale myślę, że i tak znajdą się tacy, co będą narzekali. Jak na wszystko właściwie... 😜 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Podwyżki cen w ofercie na kartę

Co to za kody? na no limit dzień za 1 zł ?

Anonim

Nie dotyczy

Podwyżki cen w ofercie na kartę

Wystarczy wejść na główną stronę Orange. Wybrać zakładkę Oferta na kartę. Kliknąć w Zobacz inne wersje pakietów bez limitu. 5 minut roboty, włącznie z czytaniem. 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52618
  • 705

Podwyżki cen w ofercie na kartę

Już jest komunikat na stronie Orange o nowych stawkach od 1 czerwca 2021r. w ofercie FREE:

https://www.orange.pl/omnibook/zmiana-cen-polaczen-krajowych-do-sieci-komorkowych-i-stacjonarnych-or...