Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poczta Głosowa w telefonie komórkowym

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Poczta Głosowa w telefonie komórkowym

Orange Free.

Poczta ma status wyłączony.

Przychodzi sms "nowa wiadomosc glosowa 5s z 15:03 1 lutego. Wybierz ... cośtam cośtam"

WTF?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32711
  • 38390
  • 1384

Poczta Głosowa w telefonie komórkowym

Na prepaidzie jest poczta głosowa (czyli dokładnie przekierowanie na skrzynkę do wiadomości). Nie wiem czy można usunąć tylko same przekierowania, ale też i skrzynkę. Kiedyś można było. Sugerowałbym podpytać się na BOK http://orange.pl/kontakt - poproś by ktoś skasował "skrzynkę na wiadomości" a nie samą usługę. Wiem, że to trochę maślane ale mogę napisać inaczej jeśli jest nie jasno.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32711
  • 38390
  • 1384

Poczta Głosowa w telefonie komórkowym

Być może ktoś Ci dzwonił bezpośrednio na pocztę?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Poczta Głosowa w telefonie komórkowym

Nie bardzo rozumiem ... Zainstalowałem sobie na smartfonie aplikację blokującą niechciane połączenia i każde zablokowane skutkuje sms-em, że nadawca nagrał, albo nie nagrał wiadomości na poczcie głosowej. Jak to wyłączyć?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32711
  • 38390
  • 1384

Poczta Głosowa w telefonie komórkowym

Na prepaidzie jest poczta głosowa (czyli dokładnie przekierowanie na skrzynkę do wiadomości). Nie wiem czy można usunąć tylko same przekierowania, ale też i skrzynkę. Kiedyś można było. Sugerowałbym podpytać się na BOK http://orange.pl/kontakt - poproś by ktoś skasował "skrzynkę na wiadomości" a nie samą usługę. Wiem, że to trochę maślane ale mogę napisać inaczej jeśli jest nie jasno.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Poczta Głosowa w telefonie komórkowym

Dzięx 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32711
  • 38390
  • 1384

Poczta Głosowa w telefonie komórkowym

Udało się?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Poczta Głosowa w telefonie komórkowym

Udało się. Inaczej. Włączyłem usługę poczty, po kilku godzinach wyłączyłem i gitarra. Niechciane połączenia odbijają się jak od ściany bez żadnego mnie powiadamiania. Mężczyzna: LOL