Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet na rozmowy

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Pakiet na rozmowy

tak porównuje ten pakiet 100minut za 4zł do tego np za 5zł na 5dni gdy nie pilnuje dezaktywuje się pakiet? czy czeka aż doładuje kolejny raz by zamienić mi złotówki na dni?
bo zastanawiam się czy mogę zrobić coś takiego kiedy potrzebuje np. zadzwonić np raz w miesiącu to doładuje za 5zł i dzwonie i gdy nie będzie trzeba dzwonić w miesiącu to nie doładuje przez np miesiąc i co wtedy się stanie? stracę GB? czy połączenia wychodzące zostaną zablokowane? czy mogę wtedy dzwonić z aktualnie uzbieranych złotówek?

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18755
  • 53698
  • 737

Pakiet na rozmowy

@Ultra2020 pakiet 100 minut za 4 zł jest ważny 7 dni, wykupienie bez limitu za 5 zł po przez doładowanie konta głównego masz przez 5 dni na rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz powiększony pakiet GB promocyjny za doładowanie. Jeżeli masz wydłużony czas na GB promocyjne z doładowań, to czas się nie zmieni, dalej będziesz miał rok.

Połączenia wychodzące są ważne i zależne od ważności kąta głównego. Zawsze możesz wydłużyć sobie rok ważności konta głównego za 6 zł. Wtedy będziesz mógł tylko raz na jakiś czas doładowywać konto główne za 5 zł, aby aktywować usługę bez limitu.

Jak skończy się ważność usługi bez limitu, a wykonasz połączenie, to opłata za połączenie, wysłanie SMS-a czy MMS-a zostanie pobrana z konta głównego. 

 

Przy korzystaniu z oferty bez limitu doładowując konto małymi kwotami, trzeba uważać na ważność konta głównego. Doładowujesz za 5 zł, bez limitu aktywujesz na 5 dni, ale ważność konta głównego przedłużasz tylko o 2 dni. Więc jak nie będziesz miał konta głównego ważnego dłużej niż uruchomienie usługi bez limitu, to po doładowaniu za 5 zł, w praktyce rozmowy będą działały tylko przez 2 dni, a nie 5. Warto wiec pamiętać o wydłużeniu na rok ważności konta złotówkowego jak i GB promocyjnych z doładowań, aby można było wykonywać połączenia jak i korzystać z GB.

 

Tu masz informacje o ważności konta po doładowaniu:

https://doladowania.orange.pl/

rozwiń zakładkę: Ważne informacje.

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pakiet na rozmowy

Co się martwisz o tanie rozmowy 😉 Korzystaj chwilowo z tego bo całkiem darmo i bez limitu: https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Bonus-quot-Powr%C3%B3t-do-szko%C5%82y-quot-NO-LIMIT-... 

A jak zechciałoby ci się zmienić na kartę rezerwową to nawet ponad 10dni będziesz miał łącznie 😉