Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 3
  • 0
  • 0

Pakiet SMS i internet

Witam, niedługo wyjeżdzam do Niemiec i mam dwa pytania.
Czy z pakietu smsów do wszystkich w telefonie na kartę, będzie można korzystać również za granicą?
Jaki jest najbardziej opłacalny pakiet internetowy?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Pracuję w Orange
  • 801
  • 1383
  • 154

Pakiet SMS i internet

Pakiety krajowe nie działają za granicą.

Mamy 2 pakiety działające za granicą, tj. 50 MB za 3 zł na 3 dni i 300 MB za 15 zł na 7 dni.

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.
Pracuję w Orange
  • 801
  • 1383
  • 154

Pakiet SMS i internet

[ Edytowane ]

@Hubertus żadne krajowe pakiety nie działają za granicą.
Za granicą, działąją wyłącznie pakiety roamingowe, które nie działają z kolei w Polsce.

W sumie mamy 2 pakiety i 2 usługi działające za granicę, w ofercie na kartę.

Pakiet 50 MB na 3 dni za 3 zł, działający w Strefie 1 (UE oraz Liechtenstein, Norwegia i Islandia).
Pakiet 300 MB za 7 dni za 15 zł, działający w Strefie 1 (UE oraz Liechtenstein, Norwegia i Islandia)
Powyższe pakiety nie działają w Polsce.

Go Europe na kartę - 5 zł na 15 dni - dzięki usłudze, rozmowy do Polski ze Strefy 1 kosztują 27 groszy zamiast 54 gr.
Go Wakacje na kartę - 5 zł na 15 dni - dzięki usłudze, rozmowy do Polski z Chorwacji, Hiszpanii, Grecji, Bułgarii, Rumunii, Turcji, Egiptu, Tunezji, Maroka, Gruzji, Włoch, Węgier, Cypru, Malty oraz Dominikany są tańsze o połowę od stawki cennikowej.

Usługi Go Europe i Go Wakacje się wykluczają.

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 22, Pasjonat
  • 227
  • 121
  • 15

Pakiet SMS i internet

Będzie można korzystać ale jeśli będziesz pisał na polskie numery nie zagraniczne. A jeśli chodzi o pakiet internetowy to zależy ile mniej więcej wykorzystasz za granicą.Pakiety są drogie ogólnie jeśli jedziesz za granicę i chcesz tam normalnie korzystać z netu.
Jeśli Ci pomogłem w jakikolwiek sposób daj like Emotikon: Szczęśliwy
Pracuję w Orange
  • 801
  • 1383
  • 154

Pakiet SMS i internet

Pakiety krajowe nie działają za granicą.

Mamy 2 pakiety działające za granicą, tj. 50 MB za 3 zł na 3 dni i 300 MB za 15 zł na 7 dni.

Poziom 22, Pasjonat
  • 227
  • 121
  • 15

Pakiet SMS i internet

Czyli wprowadziłem kogoś w błąd? Emotikon: Smutny Przepraszam bardzo myślałem że się nie mylę piszą odpowiedź... SORY
0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 801
  • 1383
  • 154

Pakiet SMS i internet

[ Edytowane ]

pszprega napisał(-a):
Czyli wprowadziłem kogoś w błąd? Emotikon: Smutny Przepraszam bardzo myślałem że się nie mylę piszą odpowiedź... SORY

Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 3
  • 0
  • 0

Pakiet SMS i internet

Pakiety krajowe sms, internet czy ogólnie żadne nie działają?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 22, Pasjonat
  • 227
  • 121
  • 15

Pakiet SMS i internet

Pakiety krajowe sms nie działają za granicą,a internetowe ale te o których pisał @Jarek działają. Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

Pakiet SMS i internet

[ Edytowane ]

@pszprega każdy ma prawo do pomyłki Emotikon: Szczęśliwy Pozdrawiam.

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 801
  • 1383
  • 154

Pakiet SMS i internet

[ Edytowane ]

@Hubertus żadne krajowe pakiety nie działają za granicą.
Za granicą, działąją wyłącznie pakiety roamingowe, które nie działają z kolei w Polsce.

W sumie mamy 2 pakiety i 2 usługi działające za granicę, w ofercie na kartę.

Pakiet 50 MB na 3 dni za 3 zł, działający w Strefie 1 (UE oraz Liechtenstein, Norwegia i Islandia).
Pakiet 300 MB za 7 dni za 15 zł, działający w Strefie 1 (UE oraz Liechtenstein, Norwegia i Islandia)
Powyższe pakiety nie działają w Polsce.

Go Europe na kartę - 5 zł na 15 dni - dzięki usłudze, rozmowy do Polski ze Strefy 1 kosztują 27 groszy zamiast 54 gr.
Go Wakacje na kartę - 5 zł na 15 dni - dzięki usłudze, rozmowy do Polski z Chorwacji, Hiszpanii, Grecji, Bułgarii, Rumunii, Turcji, Egiptu, Tunezji, Maroka, Gruzji, Włoch, Węgier, Cypru, Malty oraz Dominikany są tańsze o połowę od stawki cennikowej.

Usługi Go Europe i Go Wakacje się wykluczają.