Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet Roaming 300 MB EU - sumowanie

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Pakiet Roaming 300 MB EU - sumowanie

Witam

 

Mam pytanie co do pakietów oferowanych przez orange 

 

wyjeżdzam do Grecji na 8 dni i chciałbym kupić sobie dwa pakiety 

Czy jeżeli kupię pierwszego dnia pakiet 300 MB i drugiego również 300 MB to będe miał łącznie do wykorzystania 600 MB ważne przez 8 dni czy też pierwszy pakiet zostanie wyłączony wcześniej ?

 

czytałem w kilku źródłach że jest problem z tym sumowaniem i w momencie aktywowania kolejnego pakietu ten pierwszy już tak jakby przepada 

 

 http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2004147/4104494355.pdf

"Abonent ma możliwość aktywacji więcej niż jednej opcji pakietu w tym samym czasie. W przypadku zakupienia więcej niż jednej opcji pakietu, liczba megabajtów sumuje się, a okres ważności wydłuża się zgodnie z datą ważności ostatnio zakupionego pakietu."

 

z zapisu jasno wynika że pakiety powinny się sumować i wydłużać ale tak jak pisałem znalazłem wpisy kilku osób które jednoznacznie wskazały że nie działa to tak jak w w/w regulaminie

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Pakiet Roaming 300 MB EU - sumowanie

Pakiety sumują się, sprawdzone na własnej "skórze". Ale myślę że 300 mb powinno Ci spokojnie wystarczyć na pocztę, fb. Większość hoteli w grecji ma już wifi w pokojach. Pozdrawiam. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Pakiet Roaming 300 MB EU - sumowanie

Zgodnie z regulaminem wszystko powinno sie sumować 🙂  Natomiast jezeli by zdażyło się inaczej niz jest to opisane w regulaminie wskazana byłaby reklamcja.  🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pakiet Roaming 300 MB EU - sumowanie

Pakiety sumują się, sprawdzone na własnej "skórze". Ale myślę że 300 mb powinno Ci spokojnie wystarczyć na pocztę, fb. Większość hoteli w grecji ma już wifi w pokojach. Pozdrawiam. 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Pakiet Roaming 300 MB EU - sumowanie

Kupując drugiego dnia, kolejny pakiet 300 MB, będziesz mieć 300 MB + niewykorzystane środki z pierwszego na okres 7 dni licząc od dnia aktywacji drugiego.


Do tej pory, nie kojarzę, aby były jakiekolwiek problemy z sumowaniem się pakietów - gdyby się takowe zdarzyły, reklamacja wskazana - można ją złożyć w salonie, telefonicznie, w Moim Orange albo napisać na czacie (pn-pt 8-20)


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Pakiet Roaming 300 MB EU - sumowanie

Witam. Czy kod USSD do aktywacji pakietu zadziała z roamingu (w obcej sieci)?

Anonim

Nie dotyczy

Pakiet Roaming 300 MB EU - sumowanie

@pcklosss powinien zadziałać. Ja aktywowałem ów pakiet przed samym wylotem na lotnisku. Ale jak działają kody na sprawdzanie stanu konta poza granicami PL to i ten powinien działać bez problemów, pozdrawiam.