Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet GB


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Pakiet GB

Witam. Jak korzystać z pakietu GB "Usługa rozmowy i SMSy bez limitu dla wszystkich +pakiet GB"? Bo sprawdzam, ile mi zostało internetu, przychodzi SMS: "Pozostalo Ci jeszcze 1.3 GB do wykorzystania do 20.04.2020 do 23:59. Pamietaj, ze kazde doladowanie to nowy bonus GB."

A z drugiej strony mam "Gratulacje! Usluga Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + pakiet GB zostala automatycznie odnowiona za 25zl i jest wazna do 27.04.2020. Do wykorzystania masz 74.92 GB. Potrzebujesz wiecej internetu? Juz teraz dodaj 5GB do pakietu danych. Odpisz PAKIET na ten SMS (koszt 5 zl + SMS w Orange)." więc jak włączyć te 74.92 GB i z nich korzystać? 

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Pakiet GB

Skorzystasz z GB z pakietu, kiedy skończy się bonus internetu za doładowania. Taką kolejność ustaliła sieć 😞


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pakiet GB

@Vitok na swoim numerze telefonu posiadasz dwa pakiety internetu:

  • pakiet bonusowy GB z doładowań, który jest wykorzystywany w pierwszej kolejności
  • pakiet GB z "Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + GB" będzie do wykorzystania w następnej kolejności.

Kolejnego pakietu za 5 PLN nie musisz dokupywać.

 

Dokładne informacje o stanach pakietów GB masz podane w aplikacji Mój Orange 4.15. Łatwiej odczytać informacje i stanach pakietów.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Pakiet GB

Czyli jak wykorzystałem pakiet bonusowy GB, na bieżąco (*101*01#) już nie sprawdzę jakim Internetem korzystam i ile go zostało, tylko przez aplikację? 

 

______________

* Post został poddany edycji - moderator Kinga


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Pakiet GB

Według regulaminu można jeszcze sprawdzić wysyłając sms ILE na 630 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Pakiet GB


@Vitoknapisał(-a)

Czyli jak wykorzystałem pakiet bonusowy GB, na bieżąco (*101*01#) już nie sprawdzę jakim Internetem korzystam i ile go zostało, tylko przez aplikację? 

 

______________

* Post został poddany edycji - moderator Kinga


Sprawdzisz kodem *101*1# - warto zapisać sobie te kody w kontaktach, aby nie trzeba było ich szukać czy zapamiętywać 🙂

Tak samo kodem można sprawdzić ewentualny elastyczny pakiet internetowy, kodem *115*5#.

 

Takie zatem podsumowanie:

Bonus za doładowanie konta w Orange Free na kartę sprawdzimy kodem *101*01#

Ważność i ilość GB w ramach usługi Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB sprawdzimy kodem *115*1#

Ważność i ilość GB w ramach usługi Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + pakiet GB sprawdzimy kodem *101*1#

Ważność i ilość GB w ramach usługi Elastyczny pakiet internetowy sprawdzimy kodem *115*5#

 

Każdy z tych pakietów można sprawdzić także w Mój Orange, polecamy zwłaszcza w nowej aplikacji mobilnej  (jeśli masz do już do niej dostęp) 🙂