Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

PROBLEM Z INTERNETEM MOBILNYM


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

PROBLEM Z INTERNETEM MOBILNYM

Witam, czy macie problemy od kilku dni? , ostatnio wydałem pieniądze na usługi które mimo dobrej pogody i zasięgu  nie działają. Zgłaszam reklamację bo nie może tak być że jest niedziela a nie ma kontaktu z wsparciem  tej sieci. Porażka jak tak dalej będzie to zmieniam sieć i nie polecę jej nikomu, w załączeniu  screen ze speedtest  pomimo  nadajnika w pobliżu, dobrej pogody  oraz sprawnego sprzętu, bo sprawdzany internet z konkurencyjnych sieci. Pozdrawiam 

 


Screenshot_20200726-170320.jpg
3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

PROBLEM Z INTERNETEM MOBILNYM

@84RT3K nie koniecznie takie osiągi mogą wynikać z powodu operatora.

Coś jednak dzieje się z siecią mobilną.

Jeden z ostatnich tematów:

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Awaria-Internetu-mobilnego/m-p/217236

 

Wczoraj jeździłem do stolicy, odległość około 130 km i zauważyłem bardzo częste zrywanie połączenia, gdzie przed pandemią takiego problemu nie było. Wiem, że to mobilny dostęp i przemieszczanie się, ale pamiętam, że było zdecydowanie lepiej.

Zastanawiam się, czy to nie jest spowodowane usunięciem 5G na 2100 MHz, co może powodować taką dziwną sytuację. Ale przecież jeszcze nie jest wszędzie.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

PROBLEM Z INTERNETEM MOBILNYM

Najprawdopodobniej wynika to z ogólnej awarii 4G... przełącz na 3G. Powinno pomóc...

 

U mnie od wczoraj, od godzin wieczornych internet rozłącza co kilka sekund...

 

Screenshot_20200726_193652_com.android.chrome.jpg


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

PROBLEM Z INTERNETEM MOBILNYM

Z moich informacji, wynika, że sytuacja już jest opanowana. Internet działa prawidłowo... bynajmniej u mnie 😎