Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Otrzymałem kartę z Orange. Z której mam korzystać do czasu przeniesienia numeru?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Otrzymałem kartę z Orange. Z której mam korzystać do czasu przeniesienia numeru?

Ok dostałem przesyłkę i kartę sim orange. Czy ta karta orange to ta karta, którą mam włożyć zamiast obecnej play i na nią będzie przeniesiony numer, czy po prostu dalej korzystam z karty play, która wirtualnie zmieni się w orange?

 

 

 

_____________________

*Post wydzielony z tematu Przeniesienie numeru na kartę z innej sieci - Czy podając swoje dane, wymagano numer i serię dowodu?" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1718
  • 5985
  • 69

Otrzymałem kartę z Orange. Z której mam korzystać do czasu przeniesienia numeru?

@Bialas55Otrzymana karta ma nr tymczasowy i można z niej od razu korzystać na tym numerze tymczasowym.

Nadal można korzystać z karty Play do wyłączenia numeru w Play. Po wyłączeniu numeru w Play około północy nowa karta zmienia nr tymczasowy na stary z Play po około 2 h.

Niektórzy narzekali na problemy na numerze tymczasowym przy przeniesieniu, dlatego polecam aktywować - włożyć otrzymaną kartę do urządzenia dopiero po wyłączeniu numeru w Play.

Praktycznie to jak z samego rana nie działa karta z play to wkładam kartę Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2085
  • 5794
  • 194

Otrzymałem kartę z Orange. Z której mam korzystać do czasu przeniesienia numeru?

W chwili przeniesienia numeru obecna karta z Play straci zasięg, a numer przeskoczy na kartę z Orange. Do tej pory na karci sim Orange jest nadany numer tymczasowy. Mozesz z niej juz korzystać ale z numerem tymczasowym.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 456
  • 3917
  • 20

Otrzymałem kartę z Orange. Z której mam korzystać do czasu przeniesienia numeru?

@Bialas55  data przeniesienia Twój numer z Play pojawi się na karcie Orange zamiast tymczasowego. Zmiana jest koło północy. Więc jak masz 2 sloty w telefonie żeby rano z przełożeniem karty nie walczyć. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1718
  • 5985
  • 69

Otrzymałem kartę z Orange. Z której mam korzystać do czasu przeniesienia numeru?

@Bialas55Otrzymana karta ma nr tymczasowy i można z niej od razu korzystać na tym numerze tymczasowym.

Nadal można korzystać z karty Play do wyłączenia numeru w Play. Po wyłączeniu numeru w Play około północy nowa karta zmienia nr tymczasowy na stary z Play po około 2 h.

Niektórzy narzekali na problemy na numerze tymczasowym przy przeniesieniu, dlatego polecam aktywować - włożyć otrzymaną kartę do urządzenia dopiero po wyłączeniu numeru w Play.

Praktycznie to jak z samego rana nie działa karta z play to wkładam kartę Orange.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Otrzymałem kartę z Orange. Z której mam korzystać do czasu przeniesienia numeru?

Dzięki za odpowiedzi.