Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange podniesie opłaty?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 27
  • 0

Orange podniesie opłaty?

Szykują się nowe opłaty.

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-polska-klauzule-inflacyjne-podwyzk...

 

Przepraszam jeśli już ten temat gdzieś podany.

10 ODPOW. 10

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13056
  • 53580
  • 622

Orange podniesie opłaty?

@ELIGATAMyślę, że jeśli jest furtka na takie podwyżki, to będą...czy zaś w pełnym wymiarze, co rzutuje na opłacalność korzystania z nich, tego nie wie nikt, prócz operatora


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1276
  • 3058
  • 31

Orange podniesie opłaty?

Dziwne że jeszcze na pełną skalę nie wykorzystują tego zapisu o inflacji.

Może jest jeszcze za niska? Nie xnam się ani nie sledze fachowych źródeł w tym temacie ale wiem jedno że świerzbia łapki aby z tego skorzystać 😁

 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11723
  • 52

Orange podniesie opłaty?

@PARANOJA inni operatorzy dawno podnieśli ceny, nie będę wymieniać, bo i po co, ciekawi mnie tylko to, że o tym nie wspominasz, ale nie wnikam dlaczego, tylko Orange te złe 🤔


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1276
  • 3058
  • 31

Orange podniesie opłaty?


@IreneuszCDnapisał(-a)

@PARANOJA inni operatorzy dawno podnieśli ceny, nie będę wymieniać, bo i po co, ciekawi mnie tylko to, że o tym nie wspominasz, ale nie wnikam dlaczego, tylko Orange te złe 🤔


Akurat mam rozeznanie nt ofert konkurencji i nawet jeżeli oni podnoszą ceny to OPL jest i tak droższy nawet na swojej sieci. 

 

Wiesz ile orange wola za neta na swojej sieci u mnie w domku? Za 300Mb/s 95zl. Jeżeli Ci sie uda wyżebrać to dostaniesz rabat 12mc na domek. 

 

Czy wg Cb jest ok placenie PLN za świadczenie internetu na sieci innego dostawcy gdzie tym innym dostawca jest orange? Na pewno uczciwe podejście proklienckie.

No ok mozna skorzystać z innego dostawcy.

Zaden operatorzy nie jest idealny  🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11723
  • 52

Orange podniesie opłaty?

Miałem na myśli GSM, co do internetu to bywa różnie, ja mam wybór 3 dostawców i nie ma u mnie Orange z światłowodem, nawet jak wejdą toe  ceny musieli by mieć konkurencyjne, nikt nie przepłaci, starsi jadą na miedzi i pewnie tak zostaną, lokalny dostawca ma dobry net i bezawaryjny, mi to pasuje, w moim wypadku cena nie jest najważniejsza, liczy się jakość usług.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1276
  • 3058
  • 31

Orange podniesie opłaty?

@IreneuszCD  to się dogadaliśmy  🙂

 

Z GSM to cofamy się do 2000 roku


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11723
  • 52

Orange podniesie opłaty?

@PARANOJA obstawiam że przełom Lipiec/ Sierpień po odmrożeniu cen energii i podwyżkach cen wszystkiego, cena internetu od Orange czy innego dostawcy netu, będzie marginalnym problemem, ale to moja wizja 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 342
  • 1744
  • 3

Orange podniesie opłaty?

@ELIGATA  Raczej jest to nie uniknione wszystko drożeje inflacja sie napedza ale to tylko początek przygód od 1 kwietnia drożeje zywność od lipca prąd chyba że rzad Polski cos zmieni ale watpię.Minimalna poszła do góry to wszystko idzie do góry niestety.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18468
  • 52836
  • 714

Orange podniesie opłaty?

Kiedyś podpisanie umowy gwarantowało stały abonament. Obecnie w umowie zapisy inflacyjne, to czemu nie skorzystać?

Zresztą działania zgodne z założeniami, więcej za więcej. Podwyżka spowoduje dodanie profitów do abonamentu.