Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Free


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Orange Free

Witam, zakupiłem kartę Orange Free poprzez Allegro . Karta została aktywowana na mój numer tel.kom który posiadam w Orange. Po włożeniu karty Sim do modemu 3G/4G Huawei e3372 niestety prędkość internetu jest strasznie niska . Czy jest możliwość sprawdzenia tej karty czy coś przypadkiem jest wyłączone na karcie Sim (jakiś pakiet)itp.

 

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Orange Free

@Sebix82 można sprawdzić w salonie Orange lub w innym urządzeniu.

Jeżeli się okaże w salonie, że jest uszkodzona, to przysługuje bezpłatna wymiana.

 

Odczekaj jeszcze około 24 godzin od aktywacji i sprawdź, czy dalej problem występuje.

 

Obecnie zrestartuj jeszcze router i sprawdź, czy poprawiła się prędkość internetu.

 

Stany pakietów na numerze sprawdzisz na koncie Mój Orange przez www lub aplikacji.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Orange Free

Musi być specjalny kod do tego.:-)


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Orange Free

@Sebix82 możesz sprawdzić kodem:

 

*124*# - stan konta głównego.

*101*01# - stan GB z doładowań.

 

*500 - połączenie bezpłatne do sprawdzania stanu kont na numerze.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Orange Free

Niestety po zalogowaniu  na Mój numer:

wyświetla się tylko mój numer t.kom która mam w abonamencie. A powinien widnieć tez numer karty sim Orange free który kupiłem i aktywowałem 5 dni temu. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Orange Free

@Sebix82 w apce Mój Orange 4.15 numer musisz zarejestrować, żeby mieć do niego dostęp.

 

Na Mój Orange przez www po zalogowaniu e-mailem numer na kartę powinien być dodany z automatu. Jeśli go nie ma, to może się dane nie zaktualizowały. Zgłoś wtedy tą sytuację do BOK.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Free

@Sebix82  w aplikacji podejrzysz albo numer z abonamentu, albo na kartę (trzeba konto założyć w aplikacji), na portalu www Mój Orange będzie podgląd do obu numerów 😉