Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Free - kolejność pakietów

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 19
  • 0

Orange Free - kolejność pakietów

Cześć.

Przy równoczesnym posiadaniu na taryfie OFnK pakietów:

a) pakiet powitalny 2 Gb na 30 dni

b) bonus za rejestrację numeru 100 Gb na 30 dni

c) bonus "darmowy internet" - ileś tam Gb, zgodnie z kwotą doładowania

z regulaminu b) wynika, że jest on "zużywany" przed wszystkimi, a więc również przed tym a) powitalnym.

Przy założeniu, że mi przeważnie starcza 2 Gb na miesiąc, to bonus za rejestrację opłaca się włączyć (jest na to 60 dni) pod koniec pakietu powitalnego (co teoretycznie daje możliwość korzystania z netu bez dalszych kosztów przez 2 miesiace)? I dopiero po pakiecie b) opłaca się skorzystać z c) (bo inaczej skrócimy sobie jego datę ważności o miesiąc bez korzystania z tego pakietu, ba nawet wogóle z niego nie skorzystamy jeśli kwota doładowania była do 30 zł).

Bardzo proszę o poprawienie mnie, jeśli źle kombinuję 🙂

PS. Tak, wiem o możliwości przedłużenia tych bonusów c) za pomocą ustawienia sobie roku ważności konta, natomiast nie jestem pewny czy te "niskie" bonusy 10-15 Gb również można tym sposobem wydłużyć do roku (i jeśli już o tym mowa, rozumiem, że najpierw RWK, a dopiero potem bonus c) ).

Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange Free - kolejność pakietów

Cześć @Zagee,


Trochę skomplikowałeś, ale postaram się odpowiedzieć. Chodzi o starter za 7 zł, tak?

Ogółem: Masz rację 🙂

 

Bonus internetowy za rejestrację jest wykorzystywany przed wszystkimi innymi pakietami internetowymi.

Konto ważne rok wydłuża ważność bonusu w Orange Free na kartę, także dla "mniejszych" bonusów (nie tylko 10-15 GB, ale także 500 MB za 5 zł może być na rok, jak bardzo tego chcesz).

Tak, najpierw włącz Konto ważne rok. potem doładowanie (zgodnie z regulaminem) 🙂

 

Podsumowując - tak, warto włączyć bonus za rejestrację dopiero  po wykorzystaniu pakietu powitalnego 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange Free - kolejność pakietów

Cześć @Zagee,


Trochę skomplikowałeś, ale postaram się odpowiedzieć. Chodzi o starter za 7 zł, tak?

Ogółem: Masz rację 🙂

 

Bonus internetowy za rejestrację jest wykorzystywany przed wszystkimi innymi pakietami internetowymi.

Konto ważne rok wydłuża ważność bonusu w Orange Free na kartę, także dla "mniejszych" bonusów (nie tylko 10-15 GB, ale także 500 MB za 5 zł może być na rok, jak bardzo tego chcesz).

Tak, najpierw włącz Konto ważne rok. potem doładowanie (zgodnie z regulaminem) 🙂

 

Podsumowując - tak, warto włączyć bonus za rejestrację dopiero  po wykorzystaniu pakietu powitalnego 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 19
  • 0

Orange Free - kolejność pakietów

@Jarek

Ok, dzięki za rozwianie moich wątpliwości, teraz już wszystko jasne 🙂

Tak gwoli informacji to starter ten otrzymałem gratisowo dawno temu przy kupnie w Orange telefonu bez umowy, leżał w szufladzie ponad rok, bo nie miałem gdzie go użyć, a teraz gdy sprawiłem sobie telefon z dual-simem i postanowiłem nieco pokombinowac z cięciem wydatków, to bardzo się przydał 🙂