Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Free a darmowy numer


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange Free a darmowy numer

Witam wszystkich,

 

obecnie mam ofertę Orange Free na kartę. Czy jest możliwość w tej taryfie / ofercie aktywować jakiś numer spoza Orange który byłby darmowy ? Ewentualnie numer z Orange ?

Chciałbym pozostać przy tej taryfie ze względu na duży pakiet internetowy.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

18 ODPOW. 18

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Orange Free a darmowy numer

Tak. Są dwie usługi:
1) numer bez limitu - koszt za free ale kasuje jeśli masz konto ważne rok
2) twoje numery - koszt 3zl za nr za miesiąc, można wybrać max trzy numery

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Orange Free a darmowy numer

Tak jest taka możliwość.Orange Ekstra Numer.Koszt aktywacji 3 zł i opłata co miesiąc 3 zł.Odsyłam do tej strony.

http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4000377405,title,Orange-Ekstra-Numer,article.html


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Orange Free a darmowy numer

Orange extra numer to coś innego

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange Free a darmowy numer

1) czy przypadkiem ta usługa nie dotyczy oferty Orange Free ? Podobno mogą z niej skorzystać tylko NOwe Orange Go.

2) Ta usługa jest nadal ważna ? Na stronie Orange jest info że już niedostępna.

 

Można skorzystać jednocześnie z wariantów 1 i 2 ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Orange Free a darmowy numer

1) Numer bez limitu http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4003012697,title,Numer-bez-limitu-w-Orange-na-karte-,article....
2) Twoje numery http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4003744413,title,Twoje-numery-,article.html

Tylko się pośpieszyłem i nie doczytałem, że tych usług wg regulaminów nie ma w Orange Free na kartę. Jeszcze zweryfikuję, czy coś się nie zmieniło bo regulaminy są dosyć stare.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange Free a darmowy numer

Niestety w przypadku jednej i drugiej opcji, w tej taryfie nie da się nic zrobić :(:(


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange Free a darmowy numer

Przyjrzałem się ofertą na kartę w Orange i wniosek jest taki że tylko w taryfie Orange Free po każdym doładowaniu dają bonus internetowy i to ważne przez rok (w przypadku aktywacji "konto ważne rok").

Np w ofercie Orange One dają co prawda bonus internetowy (promocja do końca roku) ale nie jest ważne rok :(.

Wniosek nasuwa mi się taki.

Jeżeli zależy mi na internecie to muszę pozostać w Orange Free. Jeśli z kolei bym chciał mieć darmowe rozmowy do wybranych numerów to muszę zmienić taryfę i pożegnać się w bonusami internetowymi.

Szkoda że nie ma oferty choć trochę podobnej do moich wymagań :(:(.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Orange Free a darmowy numer

Bonus internetowy i tak nie jest ważny przez rok. Od wakacji zmienił się regulamin. To teraz zależy od kwoty doładowania. W Orange One są okresowe promocje z bonusem jak we free. I tak taryfa jest archiwalna.

Pośrednią opcją jest skorzystanie z promocji na mikołajki, gdzie masz no limit na rozmowy na tydzień za 3 zł, potem 19 zł za miesiąc. Albo na rozmowy w sieci pakiet za 9 zł łączący się z konto ważne rok.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange Free a darmowy numer

Tylko że mi nie potrzeba no limit do wszystkich tylko do raptem dwóch numerów.

A co do pakietu danych to jest ważne rok. Aktualnie mogę z niego korzystać do 12.07.2018 i ani razu nie doładowywać.