Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za SMSy mimo włączonej usługi

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Opłata za SMSy mimo włączonej usługi

Witam. 

Do 19 sierpnia 2019r mam ważny pakiet SMS bez limitu do wszystkich sieci. A mimo to ze środków dostępnych na karcie  wypłynęło mi około 10zl. 

Jak to możliwe? Proszę o pomoc! 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Opłata za SMSy mimo włączonej usługi


@Iryseknapisał(-a)

Witam. 

Do 19 sierpnia 2019r mam ważny pakiet SMS bez limitu do wszystkich sieci. A mimo to ze środków dostępnych na karcie  wypłynęło mi około 10zl. 

Jak to możliwe? Proszę o pomoc! 


Sprawdzisz to samodzielnie na Mój Orange bądź na chacie, na forum trudno stwierdzić co się zadziało, jest kilka możliwości: sms specjalny, sms-y na stacjonarne, jeżeli masz sam pakiet na SMS a wysyłałeś np. długie SMS-y  ( bez polskich liter to 160 znaków o ile pamiętam, wystarczy 1 polska litera to już tylko 70 znaków, przeważnie jak SMS-a dzieli na 4 to opłata jest jak za MMS), SMS z emotką aparat może wiadomość konwertować na MMS, zakup elektroniczny, połączenie internetowe (o ile nie masz pakietu), mój telefon przesłanie numeru dalej z książki telefonicznej konwertuje na MMS, usługa cykliczna o której zapomniałeś... możliwości jest sporo 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Opłata za SMSy mimo włączonej usługi

Sprawdź w Mój Orange na co kasa poszła.

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za SMSy mimo włączonej usługi


@Iryseknapisał(-a)

Witam. 

Do 19 sierpnia 2019r mam ważny pakiet SMS bez limitu do wszystkich sieci. A mimo to ze środków dostępnych na karcie  wypłynęło mi około 10zl. 

Jak to możliwe? Proszę o pomoc! 


W aplikacji Mój Orange, czy na portalu www Mój Orange, masz rejestr połączeń i reszty, powinno być ujęte na co poszła kasa, może sms specjalny, jak nie to poprzez czat wyjaśń sprawę 😉


Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Opłata za SMSy mimo włączonej usługi


@Iryseknapisał(-a)

Witam. 

Do 19 sierpnia 2019r mam ważny pakiet SMS bez limitu do wszystkich sieci. A mimo to ze środków dostępnych na karcie  wypłynęło mi około 10zl. 

Jak to możliwe? Proszę o pomoc! 


Sprawdzisz to samodzielnie na Mój Orange bądź na chacie, na forum trudno stwierdzić co się zadziało, jest kilka możliwości: sms specjalny, sms-y na stacjonarne, jeżeli masz sam pakiet na SMS a wysyłałeś np. długie SMS-y  ( bez polskich liter to 160 znaków o ile pamiętam, wystarczy 1 polska litera to już tylko 70 znaków, przeważnie jak SMS-a dzieli na 4 to opłata jest jak za MMS), SMS z emotką aparat może wiadomość konwertować na MMS, zakup elektroniczny, połączenie internetowe (o ile nie masz pakietu), mój telefon przesłanie numeru dalej z książki telefonicznej konwertuje na MMS, usługa cykliczna o której zapomniałeś... możliwości jest sporo 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Opłata za SMSy mimo włączonej usługi

@Irysek, czy udało się dojść na co zostały wykorzystane środki? Jeżeli któraś z powyższych odpowiedzi pomogła, to śmiało oznacz jako rozwiązanie.