Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11585
  • 52

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

@wow21 czegoś takiego nie miałem, jak zakładałem konto Mój Orange, jakaś nowość.

Można konta nie zakładać, jak masz obawy, na stronie www Orange, jest jak zarządzać usługami i aktywować bonusy. Więc można się bez konta Mój Orange Obejść.

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte

Jeśli masz sim na kartę, to tym bardziej, zignoruj to 😉

Co do sms są komunikatory i też można się bez sms operatora obejść, sam nie pamiętam już, kiedy sms pisałem.

Co do internetu mobilnego, taki wolny zawsze, czy w jednej lokalizacji, bo może sygnał LTE słaby, czy BTS z usterką.

Co do połączeń z BOK Orange, można poprosić o zwrot środków, za połączenie, jak dzwonisz w sprawie usterki.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 0

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

Co do połączeń z BOK Orange, można poprosić o zwrot środków, za połączenie, jak dzwonisz w sprawie usterki.


Z tego skorzysrtam. Ale co zadośćuczyniueniem? tracze swój czas.

Tu o czas kolego chodzi a nie o kase. Którego oni nie szanują jak na pożądna firmę.

 

Sma czasem piszę i zapłąciłem za to pieniąze wieć chciałbym je wysylać.

Dobrze że apple w tym kierunku podjeło już dopowienie kroki.

Kwiestja czasu.

 

Pozdrawiam.

 

A co z internetem mam full zasięg przeciążeniau mają. Nałapali jakieś i anteny im wymieniać się nie chce.

 

Bo o 3 rano idzie ok 6MB/s nawet.

Ciekawe kto mi odda za te doładowania co miało być 20 a dosrałem 10 w ostatnie dni tej promocji.

Cennik zminić umią szybko ale www już problem mają czy co?

Kwestki internetu nie poruszajmy bo to zminić moze tylko aministaror albo kto ma dostęp do roota.

220KB/s. 5 lat temu z tego samego miejsca miałem więcej nawer rok temu. To jest od jakiś 8miesięcy. Nie wiem już sam.

 

 

________________

*Wpis poddany edycji - moderator Wojciech.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11585
  • 52

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

@wow21 to nadajnik przeciążony, na to lekarstwa nie ma, masz na kartę, to zmień operatora, tylko najpierw przetestuj wszystkich, byś znowu nie narzekał.

Przy problemach z sms, muszą przyjąć zgłoszenie i numer przyznać do niego, aż dziw że tego nie robią.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 0

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

@IreneuszCD

Już ci piszę co mi wysłali po telefonie:

Zapewniali że bedzie działalć. Nie działą

 

Do tego taki sms:
Kurdę już go wywaliłem.

Ale po rozmowie dostrałem sms Dziekujemy za kontakt Imie nazwisko i do wszystko zadnego nr zgłoszenia gdzie Apple było w koszku. Oni każda rozmowię rejestrują i dają nr do sprawy. A tu nic.

 

Szkoda nie mam tego sms.

 

W innych sieciach działa tak samo tylko że za 5zl mam 250gb a nie za 5zl= 5gb akt5 i działa tak jak ten za 5zl 250gb to wole wydać 5zl za 250gb i mieśc to samo co za 5zl 5gb jest chyba rożnica.

 

 

Mydlą oczy na ten infolini zapewniają i nic i tak nie działa. 0 kontaku pożniej czy problem został rozwiązany czy co. Szkoda mi na takich ludzi czasu. 0 pojęcia o sieci a siedzą żeby tylko byli.

Jeszcze dane z banku chca wyłudzić żeby później je sprzedawać pośrednim firmom. Czy nie daj boże dla innych celów.

Dowód, potwierdzenie z banku.

przecież jak przez taką aplikacje orange podajewsz dane do banku to oni to mają.

Szkoda gadać.


Dla takiego hakera to jeszcze łatwiej włamać sie do oranie niż do banku. Żeby wkraść się na konto.

"""""""""""""@o nadajnik przeciążony, na to lekarstwa nie ma"""""""""""""""

Jest lekarstów zminić administarora lub dokupić anteny jak nie dają rady.

 

Dla szaraków tak pisać można że nic z tym zrobić się mnie da.

Są firmy które tym sie zajmóją i karają nie kombatentych usogodawców czy jak to się pisze.

 

Nie tylko antena moze być przeciążona. Różnie dobrze orange nie dysponują odpowiednia ilością KB dla użutkowmnika. Gdybać można jak nie masz dostępu do roota. Tak byśmy wszystko wiedzieli kto ma racje.

 

 

___________________

*Post poddany edycji - moderator Wojciech.

Anonim

Nie dotyczy

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

Mój Orange właśnie ma od jakiegoś czasu opcję potwierdzenia tożsamości przez bank. Szczerze wątpię, że oni wyłączają dane do logowania do banku Można też skontaktować się z BOK oni wtedy wystają link do dokończenia rejestracji i logowanie przez bank nie jest potrzebne. Jak zadzwonisz z numeru osoby z innej sieci wtedy nie liczą opłat 

 

Jeśli chodzi o numer zgłoszenia to powinien przyjść z automatu po rozmowie. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 520
  • 1870
  • 13

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

Masz w ogóle zarejestrowane tą kartę SIM ?
Od dłuższego czasu jest obowiązek rejestracji, można przez bank lub u nich w salonie.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 0

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

@Anonim 

Co do logowania wątpie żeby orange tak troszczyło się o naswz bezpieczeństwo i za darmo to zrobili. Mają jakiś w tym cel że przez bank chce się logować.

Takie pytanie co masz na myśli mówiąc:

"Jak zadzwonisz z numeru osoby z innej sieci wtedy nie liczą opłat "

 

Do tego jakiś expert pisał że nie wymaganie jest logowanie do banku jak chcesz mój orange.
Jeszcze mnie nawyzywał. Że piszę nie prawdę. Tu strach o cokolwiek zapytać jak na większości forum.

 

 

Mam z drugiego numer zadzwonić tak? na przykład z play?

Mogę prosić nr do tego BOK za darmo.

Jeszcze banami mnie tu straszą co za typy 😄 że wulgarne słowa używam. Jak mogę nie używać jak tu każdy piszę co chce i nie prawdę. Do tego nie działa nic w tej sieci beznadziejnej.

 

 

_________________

*Post poddany edycji - moderator Wojciech.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11585
  • 52

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

@wow21  nie denerwuj się 😉

Masz nietypowe problemy, więc można gafę palnąć, ale każdy stara się ci pomóc, nie nabijać posty, jak to piszesz.

Tak technicznie patrząc, to rejestracja poprzez bank jest bezpieczna i Orange nie ma dostępu do loginu czy hasła, tak zarejestrowałem kartę sim we FLEX.

Skoro nie masz konta w banku, wolna wola, ale można internetowe założyć i małe kwoty tam trzymać, na zakupy w necie i opłaty, nie namawiam, to twoja decyzja.

Poproś jutro na czat. by ci pomogli aktywować Mój Orange, pewnie da się też bez konta w banku 😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 0

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

@IreneuszCD

 

Dobrze to rozumiem. Tylko czemu na www nie ma napisane że jest to jedyny warunek założenia mój orange mieć konto w banku.

 

Piszę już 10 raz żeby skorzystać z tego ich beznadziejnego czatu muszę mieć tą beznadziejną aplikację.

Może można, jakoś próbowałem ostatnio to do mój orange mnie kierowało.

 

Jak byś jeszcze nie zauważył nie ma darmowego konta bankowych w pl. Za wszystko trzeba płacić. A żeby było darmowe musisz spełniać warunki np zakupy robić za jakąś kwotę. To jak za darmo.

 

Jutro będę na mieśćie zrobię Ci zdjęcie baneru, plandeki orange gdzie napisane jest za darmo intenet 😄

Boże.

 

Nie mówię o tobie. Kwestii postów 😄 Zauważyłem że próbujesz pomoc.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11585
  • 52

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

Co do czatu to jest na portalu, "Rozpocznij czat z doradcą"

https://www.orange.pl/view/kontakt 

Co do konta w banku, mam internetowe i utrzymanie 7zł, jak płacę za 300zł, to bez kosztów 😉

Ja na paliwo więcej daję i zakupy, więc utrzymanie konta internetowego nic mnie nie kosztuje 😉