Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

Witam. Jak nazwa skazuje są 3 pytania do administracji.

Zacznę od tego. Nie mam konta w banku. To jest jedyny warunek posiadania mój orange?

Bo jak chce się zarejestrować w tym złomie, bo tak to działa. To mi wyskakuję ze do banku chce iść.

Co ma bank i karta sim nie wiem.

 

Drugie pytanie.

Na stronie kilka dni temu może tygodni jeszcze pamiętam dobrze było 20gb napisane! Jak doładowałem dostałem 10gb. Na 2x dzień dopiero zmienili. Dno, bym rzekł oszuści. Jak można oszukiwać tak dzieciaków. Brak słów. Ceny zmienić umiecie szybciutko a http już jutro. Dobrze. Czuje się oszukany.

 

 

Trzecie pytanie. Dla czego nie mogę wysyłać sms z iphone?

Dzwonię do orange oczywiście płatne, nie z mojej winy a płacić trzeba oszusta. Pytam się czemu sms mi nie przychodzą. Typ na infolini żadna nowość jest by mydlić oczy i pozbyć się kłopotu jak najszybciej.

 

Mówi zresetuję panu i proszę wyłączyć telefon po kilku minutach rozmowy i będzie działać. Tak zrobiłem. Nic nie działa do tej pory sms nie mogę pisać. Każe wejść na jakąś beznadziejną stronę do mydlenia oczów. Usługu.orange.pl czy coś takiego. Tam mówi ustawi pan sobie telefon. Wchodzę tam a tam takie ścmieci co się wrzucone do szkoda gadać. Od kiedy żeby sms pisać musze mieć transmisję danych na tej www tak jest napisane. Skończyłem to czytać zanim zacząłem.

 

 

Dzwonię do apple mówią żebym dał nr zgłoszenia z orangę. Jakie nr zgloszenia wy nawet nie dajecie nr zgłoszeń.

 

Nie wiem co mam o tym myśleć. Sms mi do tej pory nie działają. Dobrze że apple podjeło w tym kierunku kroki i tylko muszę dostać od was ten mój nr zgłoszenia którego nie dajcie jak ktoś dzwoni.


Dla czego?

internet od jakiegoś czasu mówię o tym płatnym za którego płacę pieniądze mam wrażenie że nie działa jak trzeba. 230KB/s i ping 300ms/s

Jak nic nie pobieram jest ping ok 50ms/s.


230KB/s w LTE to było w g3 czy EDGE zasięgu. Tyle miałem 20 lat temu na radjówce jednej z pierwszych w mieście u mnie.

Brak słów. Kasę bierzecie a już na nowy serwer nie macie. Bo przeludnienie.

 

21 ODPOW. 21

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

@dsaw  jest darmowy czat Orange, jeśli nasz problem z SMS to sprawdź czy właściwie centrum tam jest ustawione, salon Orange i wymienił bym SIM kartę, zgłoszenia na czat też by dają i tylko poproś o nr 😎

Tu jest forum użytkowników, nie pracowników Orange 😎


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

Jak to rozumiem że to forum. Dla tego tez tu napisałem.

Dzwoniłem i typ miał mi zresetować i ustawić. Jakoś wydałem 7zl i kiblem nic nie zrobił.

 

Nawet nr zgłoszenia nie dał paja... Nie będę go wyzywać bo jeszcze wyroku się nabawię.

 

Czemu mój orange zarrejstować nie mogę bo do banku mnie kieruje?

Chcecie wyłudzić dane później je sprzedawać pośrednim firmą?
Kieruje mnie do banku. Czemu?

Szanująca się firma nie zarabia na telefonach do obsługi i daje sama nr zgłoszenia.

Czemu jeszcze muszę się pytać o coś co jest normalne.


Ziomuś jaki czas darmowy?  @IreneuszCD

 

Żeby z niego skorzystać muszę się zalogować do mój orange jak chce to zrobić to do banku mnie kieruje.

Jak wspomniałęm nie mam konta w banku. To jest jedyny warunek przekazać wam swoje dane? zebyście je rozprzestrzenaili.

 


Proszę nie mów już nic na temat tego centrum sms orange, bo zaczynasz mydlić oczy jak ten typ.

Mam dobrze ustawione.

Internet to jest jakaś katastrofa działa 2x gorzej niż ten darmowy z PLATY. A płacę za niego w orange.


Zanim zaczenisz coś mówić to zobacz tą stronę z ustawienia oragne sms. Najpierw tam każad ci włączyć tranismijse danych i wi-fi do sms. Nie wiem kto to pisał. Wątpie żeby miał podstawówke skończoną.

Jak bym miał transmisje danych to sam sobie bym wysłąlć sms bez opłąt i łaski z waszej strony, w sensie za koszt internetu.

 

Apple już tymi sms się zajmie. Obiecuje.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

Numery kontaktowe w pl poprzedź+48

Jeśli chcesz zarejestrować SIM kartę to odsyła do banku, potwierdzenie tożsamości, inaczej to nie ma takiej opcji.

Pokaż zrzut z aplikacji 😎


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

Zdjęcie to może dam ok?
ustaw.orange.pl Tak?

 

dsaw_0-1670097726669.png

 

 

Tranismisja danuch do sms co za typ to pisał? Okularu ubrał chociaż?

Może coś się zminiło bo 30 lat temu nie było interetu w komórkach a pisać sms mogłem.

 


O Zajesetrowanie mój orane na telefonie kieruje mnie do banku

Czego nie rozumiesz?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

@dsaw jeśli masz tyle problemów i jeszcze odsyła cię do banku przy rejestracji Mój Orange, to napiszę krótko, coś nie tak z telefonem. Ja bym przywrócił go do ustawień fabrycznych, jak nie pomoże to się go pozbył. Korzystanie z takiego telefonu jest średnio bezpieczne i to nie wina sim Orange. Być może jakiś szkodliwy robal siedzi w oprogramowaniu. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 0

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

No nie właśnie. Widzę że chcesz ratować forum bo masz dużo postów itp.

"jeśli masz tyle problemów i jeszcze odsyła cię do banku przy rejestracji Mój Orange, to napiszę krótko, coś nie tak z telefonem."

Myślisz że myślę trak jak ty? płytkowzrocznie.

 

Zrobiłem to na widowsie z emulatorem androita gdzie mogę sam wybrać sobię telefon na jakim chce to zainstalować. I to też nie działą kieruje mnie do banku.

Dla mnie to wyłudzenie danych. Nazywaj to jak chcdsz.

"Korzystanie z takiego telefonu jest średnio bezpieczne." Twoje słowa.


Raczej z tego co wiem apple ma najlepsze szyforowanie i z niego koszystam.

jeśłi orange to nie pasuję  niech zawijają kosetyczke z pl.

Fabrycznie ustawienie już dawno przywróciłem KIBEL. To samo jak typ na infolini mnie zapewniał że mi to zrestetruje TEZ KIBLEM. -7zl tylko stradciłem.

Myśłisz że pieniadze rosną na drzewie? przecież zapłąciłem za te sms których pisać nie mogę.

 

Co do robaków Trojanów miałeś na myśli, tak dostałem orygilanly soft z apple i poradnik jak go wgrać z ich serwera, To nic nie dało. Dziwne bo wkłądam sim z play i moge wysyłać sms.

 

Co jeszcze?

Jeszcze jak dzwonisz tracisz CZAS już nie wspomnie o kasie z konta to nawet nr zlecenia nie dają.

 

Do tego ten internet dołąduj dostaniesz 20gb hahahahah działało. Tylko jakoś w ostatni dziń czy dwa było na WWW 20gb a dostawałem 10gb mój kolego od orange.

Już nie chce pisać o jakimś OSŁONIE (tarczy) LOL orange co na www mi nie pozwala wejść szugerując że jest niebezpieczna hahahah. Za 2 lata to na gogle nie będę mógł wejsć.

Orange to do wora z microsoftem wrzucić można.

 

Jutro dzowonie strace te 5zl niech dzieci ich głodnie chodzą za to tych przedsrtawicieli.

Biorę nr zgłosznie i do apple to zgłaszam.

Że jako właściciel nie mogę sms pisać.


Widziłeś te zdjęcie to z ORANGE po co tranismisja danych do sms?

To przecież nie ja pisałem.
Mozę orage chce żebym płącił za SMS i jeszcze internet. LOL Takie mam wrażenie.

Może za odblokowanie telefonu też będzie trzeba płącić?
Jak kiedys w plusie jak nie miałeś coś na koncie to do listy kontaktów dostać się nię nie mogłeś.

 

 

 

_________________

*Post poddany edycji - moderator Wojciech.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

Pozostawię to co piszesz bez komentarza 😐

iPhony są fajne, ale ostatnio sporo luk w sofcie wykryto i nie wszystkie załatano, więc ograniczone zaufanie mniej do firmy i fona.

Nie ratuje forum, chciałem pomóc, ale na taki zlepek słów, nie da rady odpowiedzieć, dużo piszesz i na 2 kontach, jednak mało treściwie, by ci pomóc, zresztą ty chyba pomocy nie oczekujesz, tylko wylewasz żal na Orange.

Jak pisałem przy rejestracji konta Mój Orange do banku nie wysyła, jak u ciebie jest inaczej, to albo bajki piszesz, albo jakieś robactwo masz, telefon/ komputer.

Zakończę tę dyskusję, bo nie pomogę bardziej.

Pozdrawiam 😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 0

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

Ziomuś jak ty chcesz mi pomóc nie mają dostępu do roota?
przez wi-fi5?

 

@IreneuszCD zrobmy jego daj mi 1min zaloguje się na telefonie i dam Ci screena ok

Szkoda mi czasu na dziecinadę ale ok.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 0

Ogóle pytanie Mój orange, internet, sms

Tu niedość że orange nie działą to jeszcze te forum samo mnie wylogowuje i utrudnia logoewanie

 

 

""""Jak pisałem przy rejestracji konta Mój Orange do banku nie wysyła""""

 

Jak byś miał mi tak naprawiać SMS to dziekuję za twoją wiedze i doświaczenie.

 

 

::::::::::Jak pisałem przy rejestracji konta Mój Orange do banku nie wysyła:::::::::::::

 

Wydaje mi się że forum jest od takich rzeczy żeby to pisać. A z palca tego nie wysłałem.

Dałem Ci ziomuś zdjędie.

Bo banku się zalogować hhaha co jeszcze? będą chcieli hasło żebym podał.

Już nie wspomnie o tym że echo od 2 lat w suchawce słyszę.

 

WIN_20221203_23_22_43_Pro (2).jpg

 

________________
*Post poddany edycji - moderator Wojciech.