Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta cykliczny pakiet na kartę na 7 dni - jak zmienić na jednorazowy bez utraty pakietu?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 339
  • 1732
  • 3

Oferta cykliczny pakiet na kartę na 7 dni - jak zmienić na jednorazowy bez utraty pakietu?

Cześć wszystkim posiadam na numerze testowym pakiet cykliczny na 7 dni odnawia się co 7 dni mam tam sporo GB ponad 1000 chce go zmienić na jednorazowy ale jak właczam jednorazowy np na 7 dni to mi go wydłuża ale nie wyłącza mi cyklicznego jak to zrobić by przejść na jednorazową opcję ale bez utraty GB jakies pomysły sugestie bedę wdzieczny dzieki 🙂

 

____________
* W temacie doprecyzowałem tytuł - Bartłomiej

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5461
  • 59

Oferta cykliczny pakiet na kartę na 7 dni - jak zmienić na jednorazowy bez utraty pakietu?

Pisałem kiedyś o tym.

Na starterze=numerze aktywowanym po 19.09.2019 nie da się wyłączyć cyklicznego NL bez straty GB.

Na starym starterze włączamy stary cykliczny NL (*115*2*31# albo płatny SMS START CYKL na 696) i  następnie nowy jednorazowy. Wszystko się ładnie kumuluje.

Na nowszym starterze należy kontrolować złotówki na koncie głównym.

Aby łatwiej było kontrolować automatyczne odnowienie trzeba wyłączyć automatyczny kredyt do 5 zł na odnowienie usługi Przy NL za 7 zł wyłączenie kredytu jest praktycznie niezbędne do kontroli odnowienia..

Jak stan konta jest taki, że to za mało to włączamy cykliczny NL taki, że jesteśmy w stanie kontrolować konto złotówkowe, aby nie było automatycznego odnowienia.

Wyłączenie kredytu SMS STOP na 8051.

Aby nie doszło do straty GB przy formalnie aktywnym cyklicznym NL wystarczy włączyć dowolny jednorazowy płatny lub darmowy NL w stanie zamrożenia GB  w NL cyklicznym trwającym do 93.

Z różnych względów polecam aktywację NL za 1 zł co 31 dni lub kiedy potrzeba.

Osobiście nigdy nie wyłączałbym cyklicznego NL. Natomiast kontrolowałbym konto złotówkowe, aby nie było automatycznego odnowienia.

Mając cykliczny NL za 7 zł, sprawdziłbym czy wykorzystałem 4 dostępne NL na próbę za 15 zł.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5461
  • 59

Oferta cykliczny pakiet na kartę na 7 dni - jak zmienić na jednorazowy bez utraty pakietu?

Pisałem kiedyś o tym.

Na starterze=numerze aktywowanym po 19.09.2019 nie da się wyłączyć cyklicznego NL bez straty GB.

Na starym starterze włączamy stary cykliczny NL (*115*2*31# albo płatny SMS START CYKL na 696) i  następnie nowy jednorazowy. Wszystko się ładnie kumuluje.

Na nowszym starterze należy kontrolować złotówki na koncie głównym.

Aby łatwiej było kontrolować automatyczne odnowienie trzeba wyłączyć automatyczny kredyt do 5 zł na odnowienie usługi Przy NL za 7 zł wyłączenie kredytu jest praktycznie niezbędne do kontroli odnowienia..

Jak stan konta jest taki, że to za mało to włączamy cykliczny NL taki, że jesteśmy w stanie kontrolować konto złotówkowe, aby nie było automatycznego odnowienia.

Wyłączenie kredytu SMS STOP na 8051.

Aby nie doszło do straty GB przy formalnie aktywnym cyklicznym NL wystarczy włączyć dowolny jednorazowy płatny lub darmowy NL w stanie zamrożenia GB  w NL cyklicznym trwającym do 93.

Z różnych względów polecam aktywację NL za 1 zł co 31 dni lub kiedy potrzeba.

Osobiście nigdy nie wyłączałbym cyklicznego NL. Natomiast kontrolowałbym konto złotówkowe, aby nie było automatycznego odnowienia.

Mając cykliczny NL za 7 zł, sprawdziłbym czy wykorzystałem 4 dostępne NL na próbę za 15 zł.