Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy telefon nie dochodzą smsy z innych sieci


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 339
  • 1732
  • 3

Nowy telefon nie dochodzą smsy z innych sieci

Instrukcja jak wyłaczyć wiadomości sieciowe Aby wyłączyć wszystkie kanały:Wejdź do Menu > Wiadomości > Ustawienia SMS/MMS >Wiadomości sieciowe wybierz Wyłączone> Tryb odbioru 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2059
  • 11621
  • 52

Nowy telefon nie dochodzą smsy z innych sieci

@FaktChecker ty przypadkiem nie korzystasz z Vowifi w domu, może słaby sygnał Orange jest, inna sprawa, te SMS nie działają w domu, czy w innej lokalizacji też, bo może nadajnik GSM/ LTE ma usterkę, to trzeba wyjaśnić, teraz to zgaduj w ciemno.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 339
  • 1732
  • 3

Nowy telefon nie dochodzą smsy z innych sieci

Kolega ma rację Ireneusz CD my nie widzimy tego a Operator to widzi trzeba zgłaszać aż w końcu ktoś pomoże i naprawi to.Fakty są takie albo wina telefonu albo wina karty SIM fakt jest taki że karta SIM była wymieniona wiec problemu po stronie nie powinno być no ale to ale jest różne.Ja bym jeszcze sprawdził wlot w telefonie do karty SIM czy przypadkiem tam nie ma jakiegoś uszkodzenia.Uważam jednak aby dać telefon do serwisu.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2059
  • 11621
  • 52

Nowy telefon nie dochodzą smsy z innych sieci

Kartę sim wypada ponownie wymienić, są dość awaryjne te nowe sim karty, telefon @FaktChecker można by przywrócić do ustawień fabrycznych, tylko trzeba kopię danych na telefonie zrobić, bo zniknie wszystko.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 25
  • 0

Nowy telefon nie dochodzą smsy z innych sieci

Dziękuję wszystkim za pomoc. Problem nie do końca wiadomo jaki, ale został rozwiązany.

 

Znowu zacząłem przekładać kartę sim do innych telefonów i okazało się, że wiadomości zaczęły dochodzić. Wcześniej te wiadomości nie dochodziły. Przejrzałem wszystkie możliwe opcje w telefonach były identyczne i wtedy nie pozostało mi nic innego niż reset fabryczny telefonu. Po tym zabiegu smsy zaczęły docierać.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2059
  • 11621
  • 52

Nowy telefon nie dochodzą smsy z innych sieci

@FaktChecker fajne że SMS już działa 😃

Jeśli uważasz że któryś post był pomocny, to oznacza go jako rozwiązanie 😃


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 339
  • 1732
  • 3

Nowy telefon nie dochodzą smsy z innych sieci

Ciesze się że sie udało co było prawdziwym powodem tego no nie wiadomo.Ważne że działa 👍