Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy BONUS - nie działa


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nowy BONUS - nie działa

Hej. Mam ważny, zarejestrowany 3 tyg temu nr na kartę w Orange, nie korzystałem do tej pory z bonusu. Regulamin mówi, że przysługuje on osobom aktywnym w sieci przed wejściem promocji, lecz po wysłaniu smsa dostaję zwrot: "Nie mozemy włączyć bonusu, sprawdź czy twój nr jest zarejestrowany". Otóż jak najbardziej jest. Jakie mogą byc przyczyny? Pozdrawiam

6 ODPOW. 6

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Nowy BONUS - nie działa

Jeśli został zarejestrowany ok. 3 tygodnie temu, to zapewne rejestracja odbyła się między 16.09, a 13.10, gdy nie było bonusu za rejestrację, stąd ten komunikat.

 

Konkretnie:
"„Nowy bonus za rejestrację numeru w Orange” obowiązuje od 14 października 2016r. do 30 listopada 2016r. "

7. "Rejestracja uprawniająca do otrzymania Bonusu musi być dokonana w czasie trwania niniejszej promocji.  "

 

Tym samym rejestracja przed 14.10, nie uprawnia do otrzymania bonusu 😞

Anonim

Nie dotyczy

Nowy BONUS - nie działa

@knur podaj nam dokładną datę rejestracji startera. Dopiero wówczas będziemy mogli Ci udzieliś kompetentnej odpowiedzi.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nowy BONUS - nie działa

Witam serdecznie. Starter zarejestrowałem 08 października.

Zatem zgadza się, nieszczęśliwie trafiłem z datą 🙂 Lecę po nowy starter, bo niektóre uczelnie w Warszawie nie zapewniają ciągłości dostępu do internetu w akademikach 😉

dzięki i pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Nowy BONUS - nie działa

@knur czyli już wszystko się wyjśniło 🙂 Pozdrawiam.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nowy BONUS - nie działa

Witam mam ten sam problem z tym bonusem. Tylko ze ja właśnie dziś dokonałem rejestracjii i dostaje tego samego sms ze nie można.włączyć. Pomoże ktoś?

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Nowy BONUS - nie działa

SMS pod numer 80190 o treści NUMER. Zwraca, że numer zarejestrowany?

 *124*# - masz informację, że konto jest jeszcze ważne (np. ważne przez 3 dni)?

 

Jeśli oba powyższe na tak:
- wyślij ponownie SMS o treści BONUS pod 80280. Nie zadziała, wejdź na czata (patrz podpis) lub przez apkę na czata 😉